Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kedves anyukák! Ti megengednét...

Kedves anyukák! Ti megengednétek az óvónőknek, hogy játékból kifessék a fiúgyermeketek körmét?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon furcsa. A gender szemlélettel magyarázzák. Mindent csináljon, próbáljon ki egy fiú, mint egy lány. És fordítva. Az óvónők szerint így könnyebb lesz választani nagyobb korukban, hogy már ismerik mindkét irányt, tehát választhatnak úgymond a két nem között. Ez még tanítók szájából is hallottam, és ők is megerősítették, hogy főiskolán ezt tanítják. Hova süllyedünk még??
2016. dec. 21. 19:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%
nem, lánynak sem
2016. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
59%
Elítélem... Szerintem a fiú legyen fiú, a lány meg lány. Miért nem viszed másik helyre a gyereked?
2016. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
52%
ha ez a mi ovinkban tortenne, a ferjem bemenne, es letolna az ovono arcan a koromlakkot kb, megjegyzem, jogosan. az en gyerekembol ne csinaljanak bzit az oviban!!! mellesleg a lany gyerekem kormet se fessek ki!!!!
2016. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%
Attól még, hogy ezt tanítják egyetemen, azt még nem muszáj alkalmazni. A pedagóguson múlik mit enged meg, de tudom, hogy már több olyan ovi, iskola van, ahol erőltetik ezt. Az egyik egy gazdag részen Nagykovácsiban van. A kitelepült gazdagok már nem tudnak mit kínjukban. Csináljunk hülyét a gyermekből!
2016. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
23%

Semmi baja nem lesz tole, engem nem zavarna.

En is jatszottam anno lany letemre autokkal, legoval, fociztam stb, es semmi bajom. Nem ezen mulik.

2016. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem rossz ötlet. Baja nem lesz tőle a gyereknek, és hátha felfedez valamit magáról, amit amúgy nem fedezett volna fel, szóval miért ne? Mondjuk nem tudom, hogy pont körömfestéssel próbálkoznék-e, de az már részletkérdés.
2016. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Varga Péte4 ***** válasza:
57%
Beteg dolog ez, mindenképpen ellenezném. Nem hinném, hogy ez intézményesítve lenne, inkább az adott óvónő hangyás lehet egy kicsit.
2016. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
45%
a körömlakktól legyenek homik a fiúk, így még több lesz, hiszen ez a cél
2016. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
60%
Focizni meg autóval játszani. Vannak nők akik autóversenyzők és vannak akik fociznak de amelyik pasi a körmét festi az transzvesztita. Szóval én tuti kiakadnék.
2016. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
67%

Sürgősen keresnék másik ovit, itt súlyos elvi problémák vannak, valószínű nem ez lenne az egyetlen amiben szögesen ellentétes a nézetünk!

3-6 éves gyereknek ne fessék a körmét, főleg nem fiúnak!

2016. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!