Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elkéstem a beíratással?

Elkéstem a beíratással?

Figyelt kérdés
2014 májusában született a gyerek, ma mentem az oviba hogy kérjek jelentkezési lapot, amit február 19-ig lehet leadni de közölték hogy tavaly kellett volna és így nem biztos hogy feltudják venni. Ez tényleg így van? Még 2 éves sem volt és már be kellett volna íratni?
2017. jan. 25. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kellett volna tavaly beíratni, hogyha már idén tavasszal szeretnéd, hogy menjen (még ebben a nevelési évben). Ha csak szeptembertől, akkor februárban kell beíratni
2017. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha azt szeretnéd,hogy szeptemberben kezdje az ovit,akkor februárig kell kitölteni a jelentkezési lapot.
2017. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Februárig?

nálunk május elején lesz a beiratás a szeptemberben kezdő gyerekeknek.

vagy most félreértek valamit?

2017. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
3-as, minden településen máskor van az óvodai beíratás, valamikor február és május között. Nálunk márciusban lesz valamikor, kérdezőnél februárban, Nálatok pedig májusban.
2017. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Ja, akkor elnézést, azt hittem ez egységes.

Bocsi

3. vagyok

2017. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ezek szerint mégsem én vagyok hülye, mentek a zöldek!
2017. jan. 26. 05:43
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Én ugy tudom, hogy a körzetes oviba kötelesek felvenni szeptembertől, nem körzetes oviba viszont csak akkor, ha ban hely.
2017. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Körzeti oviról van szó, én is úgy tudom hogy köteles felvenni. Csak azt nem értettem mégis miért kellett volna 1,9 éves korában beíratni ahhoz hogy 3,4 hónaposan szeptembertől menni tudjon. Szerintem a titkár valamit nagyon benézett.
2017. jan. 27. 11:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Idén kell beíratni azokat a gyerekeket akiket szeptembertöl járnának ,tehát titkár benézte meny be ujra és mond meg hogy te szeptembertöl szeretnéd ha járna oviba.
2017. jan. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!