Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kihez fordulhatnék? A városban...

Kihez fordulhatnék? A városban a 3-dik ovit járjuk. Utolsot nagycsoport fel eveben.6éves fiamat beszedfogyatekosságig ütotték. Utolso eselykent ebben oviban egyenesen utal minket ovono

Figyelt kérdés
Lelki alapon dadog,itthon csak mig le nem nyugszik ovi utan Sni lett evet ismeteltetnek ami legjobb lehetne mert bár okos,egy kis engedetlenseget leszamitva ha pl szolnak neki nem egybol fogad szot vagy pl ilyet mondtak arra hogy vajon meg miert mondja gyerek h utalja mert pl nem iszik vizet amikor mondjak neki,enni egyaltalan nem jellemzo.faradekony es tudasilag hiaba erett ovira kell neki a delutani alvas(amibol rendszerint felebresztik),de lelkem melyen orulok a halasztasnak ,van min fejlodnie.viszont ovono finoman szolva megkeseriti a gyerek mindennapjait mivel minden mondatabol kivenni hogy utalja amit en is erzekelek.kihez forduljak tudvan h nem vesznek komolyan holott lelki beteg gyerekrol van szo es emiatt valok en is azzá?
2017. jan. 26. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Azt megértetted, mikor volt a vizsgálat, hogy az SNI státuszt nem mondják csak úgy minden gyerekre?


Amúgy meg a város jegyzőéhez menj, jelentsd a gyermek bántalmazását és kérj vizsgálatot.

2017. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, az azért elég hihetetlen, hogy három oviban se voltak jó óvónők. ...

Azt sem értem, mi a kérdésed, mert az iromanyodbol nem derült ki.

2017. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd le normálisan ezt az egészet is, meg azt is, hogy mi a kérdésed!
2017. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ki ütötte a gyereket?
2017. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Beszedfogyatekossagig utottek?! Mi van?!
2017. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Alig lehet kivenni valami értelmeset ebből a szóhalmazból!


Azért számomra is hihetetlen h 3 oviból egysem "jó"

Ez a mindenki hülye csak te vagy helikopter kategória.

2017. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
tanisd meg a fiad verekedni, majd küldd vissza
2017. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
ki ütötte a gyereket beszédfogyatékossá??? tejószagúristen! ezt ugye te se gondoltad komolyan?!?
2017. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Próbáld meg érthetően leírni a problémát, mert ebből a katyvaszból ember legyen a talpán, aki bármit értelmeset kiszedni. Első oviban bántotta egy gyerek, ezért elkezdett dadogni? Másodosztályú oviban mi történt? Mostani harmadik oviban utál titeket az óvónő? Miben nyilvánul ez meg? Milyen fejlesztést kap a fiad?

Szedd össze magad egy kicsit, mert ha az életben is így kommunikalsz, akkor a fiad beszédfogyatékossága mögött inkább te állsz és az óvónők is azért nem jönnek ki veled, mert alig lehet megérteni, hogy mit akarsz mondani.

2017. jan. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%

szerintem otthon valaki ütötte beszédfogyatékosságig.

az ovikról meg egyre furcsább dolgokat hallani. de persze van kivétel.

én valamelyik nap beszélgettem egy nyugdijas óvonővel és már akkor is volt példa arra hogy a gyereket a grabancánál emelte fel... persze kirugták az illetőt de menjen sirt ásni az ilyen óvonő.

ha beszédhibas a gyerek meg más problémák is vannak akkor szerintem speciális óvodába kell vinni mint pl nálunk van egy ilyen ahova járhat autista is.

nem egyszerű x létszámú hangos kisgyerekkel foglalkozni aláirom én.

Régen az obucmanhoz kellett fordulni. legalábbis nálunk mikor bántottak az intézményben anyám oda fordult.

2017. jan. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!