Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Törpike magánóvoda vélemények?...

Törpike magánóvoda vélemények? Negatív, pozitív vélemények is érdekelnek.

Figyelt kérdés

Milyen költségei vannak? Milyenek az óvónők, a közösség? Mindenre kíváncsi vagyok!


Köszönöm a válaszokat! :)


2017. febr. 16. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Ez melyik? Hol van?
2017. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
III.kerületben, Csillaghegyen.
2017. febr. 16. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Bekiéknek megfelel,nektek is jó lesz!
2017. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval Budapesten? Ezt azért odakanyaríthattad volna, tudod, az ország lakosságának nagy része nem ott él, még ha te evidensnek is tartod, hogy mindenki ismeri a bp-i intézményeket.

És kösz a piroskezet, amiért meg mertem kérdezni, hogy hol a fészkes fenében van ez az ovi, és amiért nem vagyok gondolatolvasó.

2017. febr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A piros kezet nem én nyomtam.


Ez az egy Törpike Magánovi egész Magyarországon. És véleményekre, tapasztalatokra volnék kíváncsi.

Tehát nyilván ha nem ismered akkor nem tudsz róla nyilatkozni.

2017. febr. 22. 08:35
 6/7 anonim válasza:
Ez egy régebben feltett kérdés, de nekünk most aktuális. Akinek van bármilyen tapasztalata a Törpike Magánovival Csillaghegyen, kérem, írjon véleményt! Köszönöm!
2017. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 devoff válasza:

90e/hó. De majd minden foglalkozásért pluszba kell fizetni.

Óvónénik; vannak közöttük igazán jók, jók és akadt 1-2 akik nem éppen a szakma csúcsát jelentik.

Nekünk 2 óvónénink volt. Az egyik nagyon jó volt, szerintem az óvóda legjobbja. A másikról sajnos nem tudok jót mondani.

A vezetés katasztrófa.

A szolgáltatás; évről évre romlik. Több gyereket én tuti nem veszik oda.

2019. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!