Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Elfogadhatónak találjátok ha...

Elfogadhatónak találjátok ha az oviban azért a jele alá ültetik a gyereketeket mert az kiállt a kifelé "vonatozó" sorból egy társával akivel játszottak, lökdösôdtek (játék! Nem agresszió), kergetôztek?

Figyelt kérdés

Ha nem tartjátok elfogadhatónak, milyen esetben igen?

Mit gondoltok az ilyen megszégyenítô büntetési elvrôl?Elvárható ilyen precïz fegyelem egy pici högyefektôl?(a kisgyerek egyedül sírdogált a jele alatt. Ebéd után volt és wc elôtt, tehát pisilés elôtt is váratták)


3-4 éves kiscsoportosokról van szó



2017. febr. 16. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

Az?

Wtf?

2017. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
*kisgyermektôl
2017. febr. 16. 21:14
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Hat, ha nem fogadnak szot a gyerekek akkor altalaban valami kis bunti van, pl. kisasztalhoz ules, szonyeg szelere kiules, attol fugg hol mi a szokas. Amikor en rendetlenkedtem feladat vagy sorbanallas kozben, engem sarokba kuldtek :) Amikor otthon elmeseltem, apukamek egyetertettek az ovonovel es mondtak hogy legkozelebb ne rendetlenkedjek. A mai szulok meg kiakadnak es a gyerek lelkivilagat feltik ha az ovono fegyelmezni mer.....

Nem megrangatta, csak megprobalta erzekeltetni az ok-okozatot ha nem fogad szot. Megertem. Valami modszert ki kell talalniuk, mi van akkor, ha 20 gyerek kozul 8--9 kiugral a sorbol kergetozni??

2017. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Na meg az sem mindegy, milyen gyakran fordul elo. Fiam ovijaban van olyan neveletlen gyerek aki allandoan rendetlenkedik, ahanyszor latom mindig rohangal, orjong, sorbanallaskor kifutkos a sorbol. Es van oviscsoport ahol 3-4 ilyen is van, na azok ha egymasra talalnak....muszaj fegyelmezni.
2017. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy leültetik, azért mert nem tartotta be a játékszabályokat nem olyan nagy dolog. Lehet, hogy előtte már tízszer rászóltak.
2017. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Valami szankció kell.

A mai világga az egyik baj pont az hogy a szülők otthon sem fektetnek le szabályokat ( a gyerkőcnek mindent lehet következmények nélkül)

Az meg h pisilés előtt történt....

Hát alvás után nyilván nem büntetheti a gyereket olyasmiért amit délben csinált.

Nem akkor fegyelmezem a gyereket ha neki pont megfelelő az időpot, hanem akkor amikor rendetlenkedik

2017. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Ebben a korban kell megtanulniuk a szabalyok szerinti tarsas viselkedest. Ebben fontos, hogy a szulo partner legyen. Az ovono nem bantotta a gyereket, es nem is megszegyenitette. Teljesenjogos valahogy megtanitani hogy aki nem fogad szot, kovetkezmenye lesz.
2017. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Osszejottek a 74%-osok :) :) Nem min en voltam, 2-3. igen :)
2017. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Az én fiamat ma éppen kiküldte az óvónő az öltözőbe, mert nem akart mesét hallgatni, és zavarta a többieket.Szerintem jogosan!
2017. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!
2017. febr. 16. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!