Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nagyon összevesztem az egyik...

Nagyon összevesztem az egyik óvónővel. Vajon a gyereken fog csattanni vagy szét tudják ők választani a kettőt?

Figyelt kérdés

Nem bántam meg, csak attól félek, hogy a gyerekemen csattan a dolog. Észre lehet venni a gyereken, ha valami baj van az oviban? Keressek nyomban másik ovit?

Tapasztalatok, valaki aki ilyenen túl van?


2017. febr. 21. 04:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó óvónő, akkor szét tudja választani - bár esélyes, hogy nem fordul majd akkora szeretettel a gyerek felé ezentúl. Ha gond van, azt észre lehet venni a gyereken és teljesen felesleges másik ovit keresni, amíg minden rendben. Amúgy se valószínű, hogy év közben atvenne másik ovi.

Mondjuk az se mindegy, hogy min vesztetek össze

2017. febr. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom nálatok mi volt az összeveszés oka, nálunk az óvónő más anyukáknak panaszkodott a fiamról, csak arra nem gondolt, hogy visszajut, így összeszólalkoztunk. Eleinte panaszkodott rá a fiam, 1-2 alkalommal, azóta viszont nagyon kedves lett vele. Ennek 2 éve, azóta sincs gond. Belátta az óvónő, hogy jogosan keltem ki magamból, bár az elnézés kérés elmaradt. :)
2017. febr. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, kinek volt igaza es ki az intelligensebb. Ha napi szinten talalsz rajta fogast, nem lesz egyszeru.
2017. febr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó óvónő szét tudja választani a kettőt. A gyerek nyilván fogja mondani ha baja van az óvónővel.

Új ovit emiatt első körben nem keresnék, persze attól is függ mi volt az amin nagyon összevesztetek az óvónővel. Egyébként év közben is átveszik a gyereket az ovik, amelyikben van hely.

2017. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kérdés min vesztetek össze. Nálunk is volt egy vita az egyik óvónővel. Megbeszéltük és azóta rendben van velem is a viszonya meg a fiam is szeret oda járni. Rajta nem látnám, hogy csattant volna az ostor.
2017. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ min vesztetek össze, kinek volti gaza. Nálunk volt hasonló eset, az anyukának szólt az óvónő, hogy ha már úgyis otthon van, akkor ne hozza már be a nem teljesen gyógyult gyereket közösségbe, az ő érdeke is. Erre az anyuka fennhangon kezdte szidni az óvónőt, inkompetens banyának meg mindennek nevezte, ment a vezetőhöz is. Ott az óvónő nem bánt máshogy a gyerekkel, hisz ők nem tehetnek semmiről.
2017. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én bölcsődében dolgozom,de soha eszembe sem jutott volna a gyereken leverni ha az anyukával esetleg probléma volt.Pedig nálunk a többség még el se tudná mondani,de miért is bántanám a gyereket ha a szülője nem normális?Van olyan szülő aki tényleg nem normális szerintem,mindenkinek meggyűlt vele a baja,nem tartja a házirendet,kekeckedik,megszól mindenkit,de én is és az összes kolléga imádja a kisfiát aki meg egy kis tündér.
2017. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Óvónő vagyok és van egy anyuka aki a kákán is megtalálja a csomót és napi szinten az idegeimre megy. A lányát viszont szeretem, semmiképpen sem tudnék máshogy viselkedni vele. Egy anyukának és a gyerekének más a természete, az óvónők szerintem ezt alig ha tudják összekeverni. Kivéve ha a gyernek amúgy sem szíve ügye, akkor nehéz,de szerintem akkor sem lenne emiatt kivételezés vagy büntetés.

Szerintem ne aggój

2017. febr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk rendőrségig fajult a dolog. A lányom az utolsó évét töltötte, év közben kellett ovit váltani neki költözés miatt. Eddig soha semmi probléma nem volt az ovikkal, sőt, azért volt szomorú, ha nem kellett menni. Viszont ebben az oviban kifogott két olyan nőszemélyt... basszus... kapásból nem voltunk szimpatikusak nekik és ezt elsősorban a gyereken, másodsorban rajtunk töltötték le. Minden létező dologba belekötöttek, élni sem hagytak szinte, a gyerekek utálták az én gyerekemet, ha bántották őt, ez a két nő direkt elfordította a fejét. Fenyegették, hogy kopaszra nyírják stb. addig jutott a dolog, hogy felnyomtak a gyámügyön, hogy fitogtassák a hatalmukat. Tehát meghurcoltak minket, mert nekik ebben volt örömük. Sajnos ott abbamaradt egy kis időre a dolog, pedig szívem szerint feljelentettem volna őket a fenntartónál. A gyerek minden nap sírt, hogy nem akar oviba menni... mindig mondtam neki, hogy már csak pár hét és iskola, csak ezt bírd ki. Sajnos nem tettem semmit és ezt bánom.

Viszont az interneten érdeklődött valaki az ovik felől a településen. Kötelességemnek éreztem leírni, hogy az ovi jó, csak őket kerülje el. Erre felnyomtak a rendőrségen (ezt bennfentestől tudom). Kíváncsi leszek a fejleményekre, de nem fogom hagyni magam, ahhoz képest ez mind semmi, hogy milyen lelki sérüléseket okoztak a lányomnak.

Tapasztalatom szerint nagyon is a gyereken csattan, ha nekik nem tetszik valami rajtad.

2017. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!