Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szeptemberben kezdődik az...

Szeptemberben kezdődik az ovi, de én augusztustól dolgozni kezdek. Így hogyan tudom beszoktatni a gyerkőcöm az oviba? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 7. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, en bolcsivel igy voltam pont. Megbeszeltem a munkahelyemen (augusztus elejen kezdtem, de mar az interjun meglengettem hogy lesz egy bolcsikezdesunk), hogy szeptember elso heteben szeretnek kivenni egy teljes es 4 felnapot. Ennyi eleg volt a beszoktatasra, siman belementek.

Oviba ennyi sem kell...2 nap a beszoktatas a legtobb oviban (baratnoimnek annyi volt), en kisfiam oviba szokasa egyetlen nap volt mert ugye volt bolcsis es ez megkonyitette. Elso nap hazahoztam delben. Masodiktol ott aludt, semmi siras vagy ilyesmi.

2017. márc. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az augusztust ugye meg kell oldanod valahogy - ahogy majd később is minden nyarat. A beszoktatás meg a munkahelytől/gyerektől/ovitól is függ. Szabadság, lecsúsztatás. De van olyan, aki egyszerűen nem szoktatja be egy hétig, első nap megy csak fél napra, utána már mélyvíz (volt bölcsisek jellemzően). Vagy olyan is akad, ahol nagymama vagy apa megy a beszoktatásra.
2017. márc. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem bölcsis, így ez lesz az első alkalom, hogy külön leszünk egész napokat.
2017. márc. 7. 07:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Férjem szoktatta be a lányunkat.
2017. márc. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En is azt javaslom, hogy apuka szoktassa be. A lányom csoportjában is volt ilyen, egyik kollegam is apukaként szoktatott be. Ráadásul, mivel nem apával volt addig együtt évekig 0-24 órában, lehet így a leválás is könnyebben menne.
2017. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az egyetlen hozzátartozója?
2017. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyedül nevelem. Nagyszülők sokat segítenek, de én szeretném beszoktatni.
2017. márc. 7. 09:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor szabadság. Nincs "csodamegoldás", nem lehetsz egyszerre két helyen.
2017. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én pedagógus vagyok és augusztus végén kezdtem ismét dolgozni. A bölcsivel megbeszéltem az augusztusi beszoktatást és belementek.

Ha éppen nincsen nyáriszünet az oviban (5 hét szokott lenni), akkor próbálj meg beszélni az óvoda vezetővel,hátha tud neked segíteni.

2017. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Veszel ki szabadsagot. Ha munkaidoben mashol szeretnel lenni, akkor erre ez az egy megoldas van.
2017. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!