Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha elköltözünk köteles vagyok...

Ha elköltözünk köteles vagyok óvodát váltani?

Figyelt kérdés

5 éves lányomnak még van egy éve az oviban az idei után, de nagyon nehezen ment a beszokás, ebben az évben végre szereti, vannak barátai. Ha jövőre új oviban kezdene, mire megszokná jönne az iskola, az újabb váltás.

Városon belül költöznénk, ilyenkor maradhatna még egy évet a régi oviban vagy köteles vagyok átiratni?


2017. márc. 10. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene átiratni? Az óvoda nincs a lakhelyedhez kötve, mint a védőnő.

Ha megtudjátok oldani az utazást ugyanúgy, akkor semmi akadálya.

2017. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem kell átiratnod! Ha már felvették, oda költözöl, ahová akarsz. Mi a bölcsis beiratkozás után költöztünk el, ráadásul másik városba, direkt megkérdeztem, nem volt vele problémájuk, járhattunk oda.
2017. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. márc. 11. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem!Én sem írattam át.Mondjuk ha kötelező lenne-de nem az-akkor tuti mentességet kértem volna.Egy ovisnak simán trauma lehet,ha elszakítják a barátaitól.
2017. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!