Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Válás miatti más városba...

Válás miatti más városba költözés esetén lehet kis időt várni, hogy a gyerek megszokja az új környezetét, és nem egyből menni az új oviba?

Figyelt kérdés

Még kiscsoportos a kislányom, szétmentünk a férjemmel, és a szülővárosomba költözöm a gyerekekekkel. Nehéz lesz az új helyzettel egyébként is megbírkóznia, az oviban szereti az óvónőket, barátai vannak. Kötelezően egyből el kell kezdeni az új ovit? Mennyi szünetet lehet tartani, ha lehet egyáltalán?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Rogton vinnem.
2017. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyű akkor most neked. Nem tudom lehet e még várni az új ovival. De én is azt mondom ne várj vele,már ő okos, magyarázd el neki,hogy most új ovi van,új óvó nénik, lesznek új barátok is. Én ezt tenném,ha a helyedben lennék.
2017. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnátok a nyári szünetre időzíteni a költözést a kicsi miatt. És akkor szünet után kezdene az új oviban.
2017. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem kötelező ovit váltani, ha már jár valahova, akkor maradhat is ott (persze ha meg tudjátok oldani h viszitek a régi helyre).

Valószínű a kislánynak az lenne a jobb ha szeptembertől menne az új oviba, ahogy azt már írta is valaki.

2017. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!