Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Megengednétek ezt? Szeretne...

Megengednétek ezt? Szeretne ajándékozni a fiam egy ovinak. Elfogadnák? Örülök, hogy jó szívű de emiatt sokszor bántották már. Előfordult többször elvették az ebédjét, ceruzáit. Nem szállnának még jobban rá?

Figyelt kérdés

Kisfiam most 11 éves a sulijuk az ovi mellett van, sokszor látja nincs elég labdájuk vagy épp homokozó lapátjuk.

Kitalálta a húsvéti pénzéből vesz nekik foci labdákat, mert ő is örült amikor a suliban kaptak játékot.

10 db gumilabda, pöttyösek 350ft/db

10 db Homokozó lapát és vödör 250ft együtt a kettő


2017. ápr. 12. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, ha ez miatt rászálnak. A többi szülőt minősíti, hogy milyen hulladékokat nevelnek. A fiad egy ritka kincs.
2017. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze , engedd meg neki ! :) Csodalatos fiad van
2017. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ra penzetek, engedd meg.


A ferjem is szokott jatekokat venni az oviba.


De a fiadat is jutalmazd meg!🐇🐰🐇

2017. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jolelku gyerek!
2017. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ajándékozni az ovinak, ahova a fiam jár. Nagyon remélem, hogy ő is ilyen gyerek lesz, mint a te fiad!
2017. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Le a kalappal a kisfiad előtt.


Előtte te azért menj be az oviba és kérdezd meg, hogy elfogadják e. Én úgy gondolom, hogy igen, de azért biztos ami biztos kérdez.

2017. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Cipős dobozos ajándékozásnal 6 dobozt csinált, saját játékokkal, sulis dolgokkal. Akkor nagyon piszkálták :(
2017. ápr. 12. 10:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki piszkálja ? Nem teljesen értem. Az osztálytársai ? Ebben az esetben új iskolát keresnék neki, ahová értelmes emberek járnak. Ezekből nem lesz soha az. Nehogy a fiadat is elrontsák.
2017. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

az a baj hogy a szülők nem nevelik az önzetlenséget, a jótékonykodást a gyerekbe, mert ők maguk is önzőek, spúrak...mi legalább minden karácsonykor a kislányommal összepakolunk egykét zsákos a családsegítőknek, és igyekszem rávenni hogy ne csak olyan dolgoktól váljon meg amiket utál, hanem olyanoktól is amiket szeret. Mert tudni kell lemondani a nincstelenek javára a dolgainkról, akkor is ha valami fontos nekünk - vagy akár a pénzünkről...

sajnos sok szülő ezt nem hogy évente, de egész életében nem teszi meg. Nincs pozitív példa a gyerekek előtt. Szerintem vesd fel a szülőin, hogy közösen legyen gyűjtés valamelyik gyermekotthon javára, mindenki hozza be egy játékát, szedjétek össze, hátha akkor találkoznak a gyerekek egyáltalán ezzel a fogalommal, hogy adományozás...akkor már majd nem lesz olyan fura a dolog.

Másrészt meg miért kell kiderülnie hogy tőle vannak a labdák? Ha szívből jön, akkor nem kell hogy gondot okozzon ha rejtve marad a jólelkű adományozó...ezt egy 11 éves is megérti.

2017. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár minden kisgyerek (és felnőtt) ilyen lenne. Csodálatos kisfiad van. :)


Én megengedném. Örülnék, hogy ilyen jószívű a fiam.

Az meg, hogy emiatt piszkálják nevetséges.. példát kéne venni róla..

2017. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!