Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha gyermekemet 2,5 évesen...

Ha gyermekemet 2,5 évesen felveszik oviba, nekem kötelező visszamennem dolgozni vagy maradhatok még itthon a gyes ideje alatt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Hat nalunk eleve nem vettek fel a gyereket csak ha van munkaltatoi, legalabbis 3 eves kor elott. Ha oviba jar amugy miert maradnal otthon? Nem azert adod be kirkedvezmennyel, hogy dolgozni mehess??
2017. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg maradhatsz.
2017. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
De minek adod óvodába ha te amúgy is otthon akarsz maradni? Ennyire szabadulnál a gyerekedtől?
2017. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Az óvoda nincs munkához kötve, csak a bölcsi.


Simán lehetsz háztartásbeli mialatt oda jár. Akkor is lehetsz háztartásbeli, ha nincs gyereked.

2017. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
utolsó, de nem 2.5 évesen. Az óvoda 3 éves kortól kötelező...azért mert anyuci lusta a gyerekkel lenni és dolgozni is, még nem fogják felvenni a gyereket.
2017. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
azért az érdekelne hogy hol van olyan állami ovi, ahová befér a gyerek 2,5 évesen, nálunk még azokat se veszik fel hely hiány miatt időben, akiket muszáj volna :( ha meg magánoviról van szó ott nyilván azt csinálsz amit akarsz, ahogy magán bölcsinél is..egyáltalán - ha állami ovi - miből gondolod hogy beveszik 2,5 évesen? ők mondták hogy ténylegesen el is kezdheti? vagy csak te gondolod?
2017. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
A mi ovinkba is sok 2 és fél évest felvettek tavaly, decemberben lesz 3 a kisebb és beírattam, a nagyot például anno csak 4 évesen vették fel. Gondolom helyfüggő.
2017. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
de utolsó gondolom te visszamentél dolgozni, azért vették fel.
2017. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Még nem biztos, hogy felveszik, saját vállalkozásban most is dolgozom, párommal váltjuk egymást, hol én, hol ő rohangál. Viszont tudok olyanokról, ahol nem dolgozott anyuka és felvették a gyereket.
2017. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk szabály, hogy 3 éves (óvodaköteles) kor előtt csak akkor veszik fel, ha a szülők dolgoznak. Szerintem ez a logikus, mert minek legyen óvodában a gyerek ha anyuci meg otthon van? Csak mert nincs kedve vele foglalkozni? Bár tudom..biztos mindjárt hog azzal hogy úgyis sok betegséget fog elkapni bla bla bla...
2017. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!