Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek ciki felgyűrni az...

Szerintetek ciki felgyűrni az ing ujját?

Figyelt kérdés
Lehet, buta a kérdés, de mennyire ciki a helyzet? Óvodai ballagáson a gyereknek csak hosszú ujjú inge van, ezért felgyűrik az ing ujjait a melegre való tekintettel.
2017. máj. 22. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ciki. Ha annyira meleg van, akkor rövid ujjú inget kell ráadni. Szerintem.


Fiam van, ugyan még kiscsoportos, de inkább vennék új inget, minthogy felgyűrjék. most elegáns, vagy "csöves" kinézetűt akarsz a ballagáson?

2017. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

#1 biztosan remek szülő, de egyáltalán nincs tisztában a stílusszabályokkal

férfiing esetében a rövid ujjú ing alapból kerülendő, öltönyingként, alkalmi viseletként pedig TILOS felvenni ízléses férfi számára!

Ha a felnőtt férfiaknál ez a szabály, egy kisfiút is lehet eleve erre nevelni, legalább felnőtt korában már belérögzül!

nincs ebben semmi ciki!!

2017. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Ja, második. Szerintem öltönyt kell adni a 6 évesre és úgy kiallitani a 40 fokban majd a napra, végül is majd megtanulja, hogy egy férfi nem visel rövid ujjú inget....


Vegyél neki egy rövid ujjú inget, kérdező

2017. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Én is vennék egy rövidujjút, jól jó az majd évnyitóra is. Az meg végképp nem érdekel, hogy illik-e. Bank annak dolgozom, légkondi nincs, férfiak hosszúujjú ingben, mert ez az utasítás, aztán hagyták annyiban, olyan melegük volt. Senki nem tett panaszt érte, pedig mindenért bepanaszolnak minket. Egy gyereknél meg végképp nem szempont nekem, hogy egy magára adó férfi vehet-e fel rövidujjú inget. A férjem az esküvőnkön is abban volt, mégis boldog a házasságunk.
2017. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem gáz, ha egy ovis nem kap új inget csak a ballagás miatt. Sok felnőttön is látni felgyűrt ujjú inget, nagyon trendi, sőt egyesek szerint a rövid ujjú a ciki. Egy ovis meg szinte bármiben aranyos lesz - ami kicsit is fehér + fekete/sötétkék színű ünneplő kategória - abban az 1-2 órában, amíg beleizzad, lefotózzátok, aztán mehet a játszótérre meg fagyizni.
2017. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de valszeg 3 hónap múlva az évnyitón is meleg lesz. De ha oda egyening kell majd, 1 alkalomért nem vennék. Vagy körbetelefonálnék.
2017. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

És mégis meddig van szezonja a légúti nyavajáknak?

Eddig március után még hírből sem hallottam nátháról, legfeljebb a klíma miatt fáztam meg. Készültem így tavasszal a himlőre pl vagy hasonló betegségekre, de hogy május végén még mindenki köhög, ez nekem furcsa. Nálunk vegyes csoport van, ha számít, de a nagyok is betegek. Egy normál felnőtt immunrendszer sem bírná. Huszan köhögnek egymás nyakába 30 nm2-en. Csodaszámba menne, ha valaki nem kapná el.

2017. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem vagány a felhajtott ingujj, felnőtteken is, gyerekeken is. Valószínűleg én is felhajtom majd a fiamnak.
2017. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

*bocsánat, az előzőt nem ide akartam írni.

De én inkább kerítenék egy rövidujjú inget.

2017. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Soha nem volt a fiamon rövid ujjú , feher ing, de fél sem türtük, hisz ez egy vékony anyag. Oviban ugyan árnyékban voltak az ünnepségeken, de iskolában a tűző napon jobb a hosszú ujjú, azonkívül mivel egyházi iskolába jár, ünnepségek előtt templomi szertartás van, ahol nagyon hideg van, nyáron is, elfér a gyereken a hosszú ujjú ing.
2017. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!