Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi volt a legrosszabb tapaszta...

Mi volt a legrosszabb tapasztalatod az óvodával/bölcsődével?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ovoda: keves seta, tevenezes, napokig nem mentek ki az udvarra...
2017. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem az én gyerekem volt, egyébként ennek már kicsit több, mint 3 éve, akkoriban volt is belőle hírverés. Bölcsiből elkóborolt a kismotorjával az egyik kisfiú. Átkelt a város egyik legforgalmasabb négy sávos útján, ami kb. 300 méter a bölcsitől. Attól egy kicsit arrébb hívta egy járókelő a rendőrséget, hogy van ott egy síró gyerek, akivel nincs senki. Nagy nehezen derítették ki, hogy honnan szökött el. Eddigre kb. eltelt egy óra és a bölcsiben még csak fel sem tűnt, hogy nincs meg. Mert hogy megszokott volt addig is, hogy időnként elbújt, meg más csoportnál kötött ki... Teljesen ledöbbentem. Főleg a magyarázaton, hogy hát nála eddig is volt ilyen, hogy a bölcsin belül elbújt, eltűnt, ezért nem vették észre, hogy egyáltalán nincs is meg.
2017. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Bolcsode: gyerekem kruppos rohamot kapott, konkretan fulladt de nem hivtak sem ugyelete sem mentot. En videken voltam, az apjat hivtak aki a budapesti forgalomban egy ora alatt ert oda, onnan o vitte a korhazba. Perceken belul meghalt volna ha akkor nem er be. A folyoson kiteptek a kezebol a gyereket ahogy rohant be vele. Orok halam a a Madarasz korhaz gyerekosztalyanak.

Ovoda: a rettenetes allapotban levo, tenyleg nagyon beteg gyerekeket behurcolo szulok. Es hiaba nem engedi be az ovono, valahogy csak szereznek igazolast pedig lathatoan lazas-kohog-tisztatakony-beszelni nem bir a gyerek. A legszebb mikor a baranyhimlost hozta be es meg neki allt feljebb, hogy de hat bekente cinkrazoval.

2017. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
A dajka rangatta a neki nem szimpatikus gyerekeket. Sokat kiabalt.
2017. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Felügyelet nélkül hagyták a fiam. Kétszer us. Egyszer az udvaron felejtették az egyik kis barátjával. A másiknál meg kirakták az öktözőbe (ahonnan simán kisétálhat az utcára) mert hogy az évzárón ő még nem vehet részt mert új gyerek. Meg volt beszélve, hogy fél4kor elhozzuk, de ők még gyakorolni akartak ezért 3kor kirakták, miközben önkívületi állapotban zokogott, hogy ő nem lehet ott és tortát sem kap, mert ezeket elmesélték neki előtte.
2017. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Én tapasztalatom: rabízták az egész csoportot egy nagyobb gyerekre. Nem engedett ki pisilni és bepisiltem. Ott folyt körülöttem a hugy és én lettem lecseszve.
2017. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Óvodában megütötte egy óvónő a gyereket.

Iskolában 'csak' megrángatta.

2017. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
23%
Engem mindennap megvertek.
2017. máj. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Ricardo4096 válasza:
56%
Az ,hogy egy idegbeteg, feltehetőleg zúgívó, de ezen kivül is teljesen óvónőnek alkalmatlan, ,,óvónő'' vett részt a gyerek nevelésében.
2017. jún. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
83%
Nekem ennyire nem rossz, de azért megmaradt bennem. Beleléptem egy darázsba, ami megcsípte a talpam. Utána az egyik ovónő rengeteg ecetet öntött a lábamra, ami teljesen betagadt. Azóta undorodom az ecet szagától is..
2017. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!