Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Beíratkozás miatti szülőire...

Beíratkozás miatti szülőire beengednek gyerekkel?

Figyelt kérdés

Felvették az óvodába

A levélben azt írták, a szülői értekezleten valo megjelenéssel fog a felvétel hatályba lépni, szoval kötelező.


16:30-kor kezdődik az óvodai szülői értekezlet.

Gyermekem egyedül nevelem, segítség nélkül, a bölcsiből ilyenkor már tanácsos elhozni..


Előre jelezni nem szeretném, mert ha megtiltják hogy gyereket nem vihetem, akkor nem tudok megjelenni..


2017. jún. 12. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet vinni,több anyuka van aki nem tudja megoldani és viszi az oviskorút,vagy a pici babát. Ha nagycsoportos gyerekeket hoznak, akkor őket beengedik a másik csoportszobába,amire rálátni a szülői értekezletről.
2017. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
NE viccelj már, vigyed nyugodtan a gyereket is magaddal, ha egyszer nem tudod hova tenni kire bízni, akkor emiatt nehogy lemaradjon már! Vigyél neki kis nasit innivalót, meg valami kis játékot, amivel addig lekötheti magát, vagy lapot és addig rajzolgat. Nem olyan szigorúak az óvónők, meg fogják érteni. én is többször vittem a kisebbik lányomat ovis szülőire, meg a kicsit is a sulis szülőire, volt többször hogy mindkét gyerekem ott volt, és még lesz is ilyen többször az tuti. Ha egyszer nem tudom hova tenni, akkor viszem magammal. Ennyi. Sose volt ebből probléma, ne aggódj ezen. Elhozod a kicsit 4kot, és fél 5re ,mentek kettecskén a szülőire.
2017. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak mert bölcsi beíratos szülőin meg volt tiltva. Senki nem volt gyerekkel, én meg a 80 éves dédire kényszerültem bízni az akkor15-17 hónapost...
2017. jún. 12. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
2. válaszoló vagyok: bölcsiben nekünk is meg volt mondva hogy gyerek nélkül kell menni, ez milyen érdekes amúgy... Na mindegy. De oviban egyáltalán nem. Ahogy írtam, nekem többször volt az akkor még bölcsis lányom a nagyobbik lányom ovis szülőijén. Vigyed magaddal, meglátod hogy semmi gond nem lesz belőle. Abból lenne ha nem jelennél meg. A másik dolog, ha meg lenne tiltva, azt már jelezték volna abban a bizonyos levélben, ugyanúgy ahogyan a bölcsiben is jelezték neked anno :)
2017. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is ma van ilyen programom. Kifejezetten hangsúlyozták, hogy gyerek nélkül jelenjenek meg a szülők.
2017. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nálunk azt írták az ovis levélben, hogy aki viszi magával a gyerkőcöt, az legyen szíves jelezze előre, hogy tudják hány gyerekre számítsanak, akikre a dadus nénik a másik csoportban fognak vigyázni, hogy ne zavarják a szülőit.
2017. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, erről van szó. Ha bármi megkötés lenne a gyerekkel kapcsolatban, hogy nem lehet vinni stb, akkor azt előre jelezték volna. Tehát nincs megkötés = viheted magaddal
2017. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Erről semmi nem áll a levélben.

Akkor nyugodtan vihetem :)

2017. jún. 13. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!