Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis ágyneműhuzatból praktikus...

Ovis ágyneműhuzatból praktikus kettőt venni? Vagy elég egy is?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ágytiszta a gyerkőc, vagy van szárítógéped, akkor elég egy. Nekem akkor lett volna jó kettő, amikor szeptemberben naponta hozhattam haza az ágyneműt, és még nem volt fűtés, és ventillátorral szárítottuk éjjel... 3:) Aztán vettünk egy szárítógépet. De pl. a másik gyerkőc sosem pisilt be jóformán, 3 hetente adják haza az ágyneműt pénteken, a hétvégén csak sikerült kimosnom mindig. :)
2017. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
praktikusabb a kettő. De ahogy az első írta..ha van szárítógép akkor kevesebb a probléma,pláne egy jó kis esős őszi napon amikor bent nem fűtötök még,kintre nem tudod teríteni és másnap vissza kell vinni. Amúgy nekünk az ovi oldja meg,nem kértek huzatot.
2017. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NEkem mindkét gyerekemnek csak egy volt. Az elején volt baleset, de az 2-3 alkalom volt összesen, akkor meg tudtam oldani, hogy vissza vigyem mire kell, szárítógép nélkül is
2017. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk elég volt 1. Lepedőből vettem kettőt, mert fehéret nem mosok minden hétvégén, de ha az is színes, akkor nincs gond.
2017. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiamnak 1 van. Lepedőből 2. Télen vastag, nyáron vékony.

De van szárítógépünk. Ha nem lenne, kellene váltás. Pl 5-kor hazaviszem pisisen, és reggel 7-kor már vinnem kell tisztán. Ez ugye télen-tavasszal nem egyszerű. Néhány alkalommal volt csak baleset, de akkor jó volt, hogy gépben meg tudom szárítani.

2017. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én lányom nem volt bepisilős..igy elég volt 1 is!

de ha aggódsz a balesetek miatt akkor hasznosabb a kettő

2017. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megveszem most a kettőt. Nincs szárítógépünk. (Mikor a kistesó is ovis lesz, akkor úgyis kell majd kettő egyszerre, addig meg kényelmesebb.)
2017. jún. 13. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém nem volt bepisilős, de sokszor jól jött, hogy kettő van. Például pont akkor húzták le, amikor beteg volt és amikor mentünk az oviba kellett a tiszta.

Vagy olyan programunk volt hétvégén, hogy pont nem volt idő kimosni, kivasalni. Jó volt, hogy ott a szekrényben a tiszta garnitúra.

2017. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!