Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovi beszoktatást kisteso...

Ovi beszoktatást kisteso mellett hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Hol volt a kistesó (1 éves) azokon a napokon? Egyáltalán hány napra számítsak?
2017. aug. 3. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
A férjem kivesz egy hét szabit, és itthon lesz a kistesóval, én meg megyek a nagyobbikkal az oviba. Ha esetleg a következő hét is "zűrös" lesz, akkor már a kicsivel leszek ott.
2017. aug. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A férjem kivesz egy hét szabit, és itthon lesz a kistesóval, én meg megyek a nagyobbikkal az oviba. Ha esetleg a következő hét is "zűrös" lesz, akkor már a kicsivel leszek ott. Általában egy hét elég szokott lenni a beszoktatásra, de vannak olyan gyerekek, akiknek nehezebb az elválás, és még kell pár nap, amikor egy kicsit később köszönsz el tőle.
2017. aug. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk első nap lehet egy órát bent lenni vrke, a többi nap ott kell hagyni. Második nap egy órát, aztán kettőt, hármat és így tovább. Ha valakinek nehezebben megy, akkor jobban elhúzódik, de bent lenni nem lehet vele. Így nálunk nem gond, ha van kistesó, ossz-vissz egy órát kell megoldani, hogy valaki vigyázzon ra.
2017. aug. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A nagymama vigyáz majd a kicsire. Nálunk az óvónők nem támogatják a hosszú beszoktatást. A lányom szerdán kezd és 3 napnak elégnek kellene lenni.
2017. aug. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem két napot a férjem, egyszer a sóginőm vigyázott a kicsire. 9 hónapos volt akkor a kicsi, csütörtökön már reggel vittem, délben hoztam a nagyot.
2017. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor az nem működik hogy viszem a kicsit is?
2017. aug. 4. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyi és az apuka lesz a kicsivel felváltva én meg megyek a naggyal. Szerintem ne vidd, senkinek nem jó az.
2017. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!