Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodába hosszú hajú kislányoto...

Óvodába hosszú hajú kislányotoknak milyen frizurát szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Főleg ha izgő-mozgó és gyorsan kell reggel elkészíteni.
2017. aug. 14. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Főként fonott copfot, vagy szoros lófarkat (ahogy ő hívja). Ha ráérek, akkor nyáron rendszeresen kap kontyot.
2017. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még elég ügyetlen vagyok, nem tudom szépen megcsinálni
2017. aug. 14. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Kettőbe fonott, egybe fonott, konty, kettőbe gumizva, így rétegekben gumizva, szóval hogy a feje tetején begumizod és mindig egy kicsit lejjebb is összegumizod na remélem érted, vagy felgumizod a feje tetején és úgy hagyod, vagy azt a részt befonod, az is jól néz ki, összegumizod rendesen, aztán a lófarkat befonod, sok lehetőség van neten is nézhetsz még.
2017. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Simán összegumizom, ezt is csak oviban engedi, ott is csak azért, mert ha nem én csinálom hanem az óvónő (befőttes gumit rak bele) akkor ordít mikor ki kell szedni mert fáj neki...

Itthon is legyen akármilyen meleg, nem engedi hogy bármit is csináljak a hajával, örülök, ha napi 2x sikerül megfésülni :S

(4 éves)

2017. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem egyszerű az biztos, ráadásul nincs is nagyon kézügyességem
2017. aug. 14. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom öntudatos úgyhogy ő dönti el milyen legyen a haja. Mivel Elsa mánia van így az oldalra fonottat szereti a legjobban :) Lófarokban is szoktam vagy csak a felét kötöm fel vagy még kevesebbet hogy ne lógjon a szemébe , kettőbe is szoktam fonni vagy kötni uhh annyi lehetőség van és még nem említettem a fonásokat :) Én imádom ha úgy van a haja de ő ELSA :D Úgyis látod majd a többi kislányt hogy mennek oviba lesznek ötleteid :)
2017. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerüen összefogom cofba az gyorsan megvan 2 csattant oldalra azt kész .
2017. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!