Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hány váltás ruhával készültök...

Hány váltás ruhával készültök az ovira?

Figyelt kérdés
Fiú gyerkőcről lenne szó, ha ez számít. Ovis zsákba hány váltás kell?
2017. aug. 21. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy. Legyen benne póló, zokni, kis gatya (vagy boxer, amit hord a gyerkőc), nadrág, felső. Ha meleg az idő, akkor érdemes kezdetben rövid nadrágot is berakni, egyébként nyilván nem kell.
2017. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Elég mindenből 1,mert ha valamit ki kellett onnan venni akkor másnap potolod.

Viszont ha tudod hogy hajlamos magát gyakran leenni vagy leinni-akkor plusz felsőt belerakhatsz még.

2017. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az enyémek már gyakorlottak - második évüket kezdik (kettő a bölcsiben, egy az oviban) - most már mindenből csak egyet raktam (póló, pulcsi, rövidnaci, hosszú naci, bugyi, zokni) - tavaly még több bugyit meg leggingst tettem, hátha baleset lesz, meg pólót is, mert ki tudja....
2017. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 alváshoz (nálunk kérik)

1udvari ruha (vagy csak gatyo, HA átöltöztetnék, legyen)

2 benti potruha

2-3 bugyi, zokni

2017. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én többel, a lányom pár hete állandóan bepisil egy picit, mielőtt hajlandó lenne kimenni. (korábban nem volt gond). Így 3 bugyit, 2-3 alsót és 1-2 felsőt tervezek, meg zokniból is 3-at. Amúgy nálunk legalább 3 pótbugyit/alsónacit javasoltak az óvónők.
2017. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!