Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Lecsúsztunk volna a benti...

Lecsúsztunk volna a benti cipő vásárlásról?

Figyelt kérdés
Ma voltunk Deichmanban és Humanicban is, hogy kisfiamnak benti cipőt vegyünk, de mindenhol már az őszi kollekció van kirakva, szandiból mindössze két fajta, abból se volt a méretéből. Mindenképpen szandált szeretnék neki, mert az oviban amúgy elég meleg van, de most azért meglepődtem, hogy ennyire nincs semmi. Lemaradtunk volna és már csak a rendelni lehet? Vagy csak most szeptember előtt lett lefosztva a kínálat és lesz még szandál? Mik a tapasztalatok?
2017. aug. 23. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Miert kell szandal? Egy szellozo anyagbol keszult zart cipo sokkal praktikusabb, nekunk minden evben olyan van. Egyebkent Deichmannban en meg decemberben is szoktam latni szandalt gyerekeknek.
2017. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Èn sem adnék szandált a gyerekre az oviban. Abban nem tud rendesen mászni, a földön játszani, a lába egésznapra egy merev lábbelibe van bele dugva.

Nekem a lányaim rendes házicipöben vannak az oviban, annak puhább az alja, és kényelmesebb is, és a lábnak is jobb.

2017. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Nálunk nem is engedik a szandált. Pont ezért, a legtöbbje merev, amit a 2. válaszoló írt.

Viszont én is szoktam látni a Deichmannban egész évben mindenfélét.

2017. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár én csak bölcsihez kerestem, és találtam is.

Nálunk külön kérték h szandál legyen. Mert a legtöbb benti cipőnek szánt lábbelit nagyon nehéz felhúzni/feladni.

Biztos h van másik üzletben, csak pont lefosztották azt ahol ti jártatok.

Egyébként én úgy jártam h a deihmanban megvettem egyet, (sietve) de nem lett jó. Visszavittük, nem volt okyan fajta kissebben. Így megrendelték nekem és futárral (ingyen) kiküldték. Azt még ndták ha az se jó akkor azt is szívesen kicserélik, akár másmilyenre is.

2017. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányunk egyszer pont télen nőtte ki. Akkor is tudtam venni (Szamos cipőboltban).
2017. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!