Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy oldham meg a váltóruha...

Hogy oldham meg a váltóruha kérdést? Sorra tūnnek el a kisgatyák!

Figyelt kérdés

A tavalyi évben vagy 20 kisgatyát tettem be a váltózsákba, mind eltūnt. Eleinte jó minőségū, drágább alsók voltak, később a piacon vettem hármasával. Mindbe beírtam a nevét is.

Piszlicsáré ügy, nem is a kiadás zavar annyira, hanem amikor néha kellene a fiamnak, az óvó néni csak a hūlt helyét találja. Ilyenkor a gyerek alsó nélkül marad a nadrág alatt, nekem meg szólnak, hogy pótoljam. Számtalanszor jeleztem a gondot a vezető óvónőnek is, de mindenki mossa kezeit. Szerintük valamelyik dadus, vagy szülő nyúl be a zsákokba, még azt is megkérdezték, biztosan beraktam-e.

Ti mit tennétek? Nálatok is van ilyen.


2017. aug. 30. 06:17
 1/9 A kérdező kommentje:
oldham=oldjam
2017. aug. 30. 06:22
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Mástól nem tűnik el valami? Tőletek más dolog nem tűnik el?


Nálunk soha nem volt ilyen. Gatyákat nem tudod máshová tenni? Ahol nem keresné a tolvaj.

2017. aug. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Életemben nem hallottam még ilyet, hogy alsónadrágot lopnak az oviban. ... Mondjuk azt sem értem, minek kell egy szobatiszta gyereknek valtoruhaban alsónadrágot vinni.
2017. aug. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt hasonló de pólókkal. Akármennyit, akármilyet tettem be eltűnt.

Drágább disney mintásak után az olcsó tescos is.

Szóvá tettem az oviban 4x de nem érdekelte őket, így a fiam ruhái a daduska néninél voltak. Láss csodát másik gyereknél kezdődött a ruha lopás. Akkor került kamera a folyosóra, utána senmi gond nem volt

2017. aug. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Kérd meg, hogy egyet had tegyél be a pizsije mellé a zsákba (nálunk anno kis tornazsákban volt a pizsi benn a csoportban), onnan szülő nem tudja kivenni, de ha kell, mégis lesz. Vagy csak a gyereknek mondd, hogy ha kell, abban keresse.

Vagy tegyél egy cetlit oda, ahonnan eltűnik, hogy "NE LOPJ!!!"... bár nem tudom, ez mennyire célravezető :/

2017. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3-asnak írom, hogy a szobatisztaság nem zárja ki néhanap a baleseteket.


Amúgy igen, más is küzd ezzel a gyatyagonddal a csoportban, tőlük is tūnt már el jópár. A csoportunkban van 2 olyan kisgyerek, akik minden alvásnál, és napközben is egy-két alkalommal bepisilnek. Érdekes szüleik vannak, nem nagyon adnak be semmit. Jobban meggondolva a dadus keze lehet a dologban, mert az anyukák napközben nincsenek ott. Ami az ő hibájuk, hogy nem hozzák vissza a "kölcsön" holmit.


A pizsis dologgal ötletet kaptam. Ugyan,a pizsamák az ágynemū közé vannak hajtva, de a tornazsákok a falon lógnak. Abba fogom tenni, ott csak nem kerül más kezébe! A kisfiamnak megmondom, hol találja.

2017. aug. 30. 12:18
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Alsónadrág-gnómok...
2017. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont egyértelműnek tűnik, hogy a dadus "pótolja ki" a balesetes gyerek ruháját a tiétekből. :(
2017. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A zsákos ember: a dadus néni!! Tudom, ez most keserű poén, de a hármas jól írja: érdemes volna hatni a vezetőségre, hogy kerüljön fel kamera az ovi folyosóra legalább.


A bolti lopásokat is értelemszerűen így szűrik ki, és így lehetetlenítik el.


Ha nem tudsz rájuk hatni, akkor kövi lépés a jegyző, és/ vagy az óvoda fenntartója (önkormányzat, és a jegyzővel helyben is vagy, vagy pedig az egyház például, kérdezz rá.)

2017. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!