Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csoportpénz, mostanában...

Csoportpénz, mostanában mennyi? És hogyan működik nálatok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, csoportonként mennyi pénz szokott nálatok lenni az ovis csoportpénz. Havi vagy éves bontásban adjátok be? Mi van benne? Óvónők milyen ajándékokat kapnak?

2017. aug. 30. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Év elején 2 ezer ft-ot kernek, havonta pedig plusz 300 ft-ot. Mi egyben befizetjük. Ebből vésznek papirt, ceruzát stb. A szülinaposok kapnak valami jelképes ajándékot. Mikulásra és húsvétra kell még 300 ft-ot vinni. Óvónők év végén kapnak virágot a szülőktől (van aki vesz, van aki nem). Illetve tavaly nyugdíjba ment egy óvónő, ő kapott ajándékot.
2017. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Baranka ***** válasza:
Nagynak kiscsoportban 500 forintot szavaztunk meg. Középső és nagy csoportban 600-600 forintot. Kicsinek kis és középső csoportban 500-500 forintot. Ebből szokták megvenni a rajz eszközöket, mikulás csomagot, karácsonyi ajándékokat (egyénileg és csoportosan). Gyereknapon ebből mentek el fagyizni. Én mindig annyit adok amennyit birok adni, néha 1-1 hónapot, máskor többet. Óvónők ajándékára külön gyüjtőttünk pénzt (virág, váza, tabló stb).
2017. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk havi 700Ft lesz. Amennyiben lehet, egyszerre adom majd be, nehogy elfelejtsem. Ebből fedezik a papírt, festéket, ajándék alapanyagokat és pótolják a játékokat. Gondolom az óvónőknek külön gyűjtünk majd.
2017. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és a csoportpénzről szavaztok, hogy mondjuk szmk-s mondja, hogy erre meg arra x ft, összesen ennyi, és szavaztok, megvitatjátok hogy mindenkinek jó legyen?
2017. aug. 30. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk az óvónők mondták, hogy ennyi. Szmk-s szülőknek ebbe nincs beleszólása.

Egyes voltam

2017. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Baranka ***** válasza:
Nálunk óvónők mondták, hogy előző csoportjuknál mennyi pénzt szedtek. Ezt szavaztuk meg szülők. Mikulás csomagra egy havi csoportpénzt szántak, az egyéni karácsonyi ajándékokra is. Ja és az anyák napi ajándékot is csoportpénzből vették meg.
2017. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz az óvoda az egyik lányom csoportjában a szülők szavaztak meg 1000 Ft /hó csoportpenzt. Ebben a tisztasági dolgoktól kezdve a zöldség gyümölcsön át a ceruza, papír ..stb minden benne van. Abba a csoportba semmit nem kell vinnem. A másik lányom csoportjában nincs csoportpenz. Amelyik szülő visz tisztasági csomagot vagy bármi hozzájárulást az visz, aki meg nem az nem... ott en pl havonta egyszer megkérdezem a dadust, hogy mit vigyek és így oldom meg. De minden óvoda más és óvodán belül is minden csoport más, ahogy en ezt látom .
2017. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1000ft. Fagyizásra, állatkertre megy azthiszem, de nem tudom pontosan. Ajándékra és programokra külön kell. Óvónőknek külön vesz aki akar.
2017. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Havi 1500. (Fél évre szoktam fizetni 2 gyerkcek egyszerre), eléggé sokallom, valószínű sok maradt is, kíváncsi vagyok most nagycsoportba marad-e. Tavaly már a wc papírt, stb is ebből vették. 3 fizetős program volt benne össz-vissz.

Óvónőknek névnapra, évzáróra ajándék, gyerekeknek karácsonyra, meg ceruzák,festék, stb.

Hetente vinnünk kell gyümölcsöt, plusz sok ovis program külön fizetős

2017. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!