Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nincs valami jó ötletetek...

Nincs valami jó ötletetek ovis szülinapra torta helyett?

Figyelt kérdés
Bolti sütit sem lehet vinni. Kekszet, csokit, gyümölcslevet, nyalókát szoktunk, de úgy újítanék. Az egyik anyuka aszalványokat, magvakat hozott. Az is jó ötlet, csak a lányunk nem szereti.
2017. szept. 4. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Egy nagyobb kosárba (olyan, amiket készen is lehet kapni) összeválogatsz mindenféle édességet/aszalt gyümölcsöt/magvakat/gyümölcsöt, majd becsomagolod átlátszó csomagolópapírral.
2017. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, csak a kérdést olvastam. Akkor aszalványok, magok nélkül. :)
2017. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer láttam neten olyat, ahol az anyuka emeletes torta formába rendezve vitte be a csokit, üdítőt, stb. Azt hiszem, az alsó körben kis dobozos üdítő volt, rajta körben csokiszeletek, azon még valami. De már nem emlékszem, és nem mentettem le képet. Hasonló módon, mint ahogy a pelenkatortát szokták csinálni.
2017. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hasonló helyzetben vagyunk itt sem lehet sütit bevinni.

Most szívó szálas üdítőkből csinálok torta formát átkötve masnival. Minden üdító mellé oldalt berakok egy túró rudit, így mintha torta lenne.

2017. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Túró rudi, tejszelet.
2017. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Cukrászdai torta, nébih igazolással el kell fogadniuk.
2017. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

A kisfiam ovis és a kislányom bölcsis szülinapi ünnepségére is tortát vittem a cukrászdából aznapra szóló igazolással, amelyen feltüntették az allergéneket is. Az ilyet el kell fogadniuk az intézményeknek.

A szülinap szülinapi tortával az igazi szerintem, édesek a gyerekek, ahogy megcsodálják egymás tortáját

2017. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Számos országban nem étellel, hanem koronával, ünnepségekkel ünneplik a szülinapot. Ezt kellene bevezetni.


A mi óvodánkban tilos édességeket bevinni. Még csak az kellene, hogy állandóan nyalókázzanak.

2017. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
A nyalókától, csokitól én is rosszul lennék, de egy szelet cukrászdai torta belefér ünnepi alkalmakkor. Kizárt, hogy cukrászdából származó tortát (igazolás kíséretében) ne engedjenek be.
2017. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2017. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!