Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Bölcsődébe nem kellett gyümölc...

Bölcsődébe nem kellett gyümölcsöt vinni, óvodába kell. Ugyanaz a fenntartó, ugyanaz a beszállító. Miért kell itt a szülőknek vinniük?

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 08:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Oviba sem kötelező. Csak szokták kérni,de ha nem viszel,akkor nem viszel. A bölcsi sok szempontból jobb mint az ovi,szerintem. Lásd:zárható szekrények kontra nyitott fakkok.
2017. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindegy? Sajnálod a gyerekektől???
2017. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

nálunk sem úgy fogalmaztak,hogy: vinni kell! hanem hogy akinek van rá lehetősége az vihet be.

én főleg akkor szoktam vinni amikor láttam hogy olyan kaja lesz amit a többség nem szeret,így akkor ebéd után tudtak neki adni pl banánt amivel azért jól is laktak

2017. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Persze nyilván nem lehet kötelezni rá a szülőt (ahogy a csoportpénzre sem pl.az oviban) de én elég pofátlanságnak tartom (bölcsiben dolgozom) hogy nálunk is vannak szülők akik rendszeresen hoznak,mások meg soha.De tényleg soha.És nem azért mert szegények és nem telik rá,aztán az ő gyerekeik is ugyanúgy fogyasztják a gyümölcsöt,gyümölcslevet.És akkor felteszi a szülő itt ezt a kérdést,mintha minimum arra utalna hogy stikában biztos az óvónő eszi meg...
2017. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Nem utal a kérdező semmire. Te megeszed,azért sértődsz meg a kérdésen? Mint ahogy egyesek a papírzsepit is hazahordják(szintén zenész,úgyhogy felesleges a szent felháborodás)?

Aki nem viszszíve joga. Szólj neki,ha sajnálod a gyerekétől amit más vett.

2017. szept. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

Engem pl. ami kicsit bosszant hogy szülinapra is vinni kell tortát,de csak cukrászdait lehet blokkal,otthon készültet nem.

És gyümölcsöt is csak blokkal lehet,hiába van a családnak pl. alma,barack stb...fája.

Elhiszem hogy tartanak a szalmonellától,ételmérgezéstől csak hát pl. én is cukrásznak tanultam itthon pikk pakk összedobhatnám a tortát…

2017. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Sajnálom igen azt a szülőt aki dolgozik,de lelkiismeretesen behozza a gyümölcsöt meg a gyümölcslevet,naivul azt gondolva,hogy a többi is...aztán meg nem...de ezt csak az érti aki oda figyel az ilyesmire,hogy pl.a gyerek érdeke az,hogy minden nap egyen friss gyümölcsöt mert vitamin.
2017. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Mert gyümölcs és zöldség nap van. én már tavaly is panaszkodtak van aki sosem visz de a gyereke tömi magát.
2017. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Azért azt a szülőt is meg lehet érteni, aki nem visz be. Figyeljen mindenki a gyereke normális étkezésére. Naná, az óvoda meg akarja oldani, hogy minden gyerek egyen gyümölcsöt, és teszi ezt más szülők zsebére, akiknek a saját gyerekükön kívül még egy csomót kell így tömni.
2017. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Két hetente fél kiló alma marhára megterhelő....
2017. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!