Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyi édességet adtok a...

Mennyi édességet adtok a gyerekeiteknek és mennyit kapnak az oviban az ovónénitől? Nálatok is motiválnak édességgel?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer kap a lányom valami plusz édeset. Leginkább túrórudit,vagy kinder pingvint. Péksütit sokszor kap reggelire vagy uzsonnára. Az oviban viszont sokszor adnak gumicukrot,vagy kis csokit, főként jutalmul, amivel nagyon nem értek egyet.... De megvÁltoztatni nem fogom tudni az óvónő hozzáállását.
2017. szept. 9. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk oviban csak szülinapkor van torta. Itthon változó igyekszem semennyire csökkenteni.
2017. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Hát tuti szörnyű vagyok, de nekem kapnak a lányaim valami pluszt minden nap. Az, hogy valami joghurt félét esznek (lehet puding is, vagy hasonló) az teljesen természetes nálunk, alap. De valami túrórudi, tejszelet dörmi, ilyesmi is mindig van. Szerintem sokkal fontosabb, hogy minden nap egyenek gyümölcsöt, zöldséget ÉS levest minden nap, minthogy ne egyenek csokit.


Ja és egy normál súlyú 5 évesem és egy kifejezetten vékony 3 évesem van :)

2017. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2,5 és 4 évesek a gyerekeink.

Heti 1× maximum 2× kapnak Kinder tojást,

Kinder pingvint,Túró Rudit vagy valami hasonlót.

Oviban szülinapokkor van torta,illetve havonta 2× van,hogy uzsonnára pudingot vagy Túró Rudit kapnak uzsonnára.

Péksüteményt általában 2-3 naponta esznek reggelire vagy itthon uzsonnára.

2017. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Napi rendszerességgel, 12-16 évesek nagyon korlátozni nem is tudom őket :)
2017. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Naponta van édesség.


Szerintem tök mindegy, hogy ez tejszelet, csoki, aszalt gyümölcs, lekváros kenyér, kakaós csiga vagy sütemény, desszert vagy torta, netán müzli/gabonapehely.


Fogalmam sincs, mitől lenne egészségesebb a somlói, mint egy jóminőségű csokoládé, vagy egy agyon cukrozott tea, esetleg egy bögre kakaó vagy a nem 100%os üdítő.


Oviban nem kapnak ilyesmit, egészségtudatos ovi barna és extrudált kenyérrel és kölesgolyóval, gyümölcsökkel. Rossz szemmel is néznek ránk.


Valaki elmagyarázhatná, mitől más a csokipudinggal leöntött barackospiskóta desszert, mint egy darab túrórudi. Mert desszert gyakran van ebédnél.

2017. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!