Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Műtét miatt hiányozzon még...

Műtét miatt hiányozzon még egy hetet?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak orrmandula műtétje lesz. Azon a héten és utána 2 hetet nem mehet oviba. Most péntek óta náthàs. Pénteken nem volt oviba. Orvos azt mondta ha nem lesz beteg, akkor most mehet ezen al héten. Nem làzas, de köhög kicsit és még nàthás. Külföldön élünk, itt nem kell igazolás sem, sőt döntsük el mi, hogy visszük e oviba. Itt szeptember közepén kezdődött az ovi és mèg zajlik a beszoktatás. Tehát járt eddig kb 2 hetet. 3 hetet tuti hiányozni fog. Mi legyen a jövőhéttel? Szívem szerint nem vinnèm, de így már 4 hetet hiányozna ès nehezítem a beszoktatást is. Viszont jó lenne ha a műtétre teljesen rendbe jönne. Tanácstalan vagyok.

2017. szept. 24. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném, semmiről sem marad le, lesz még ideje oviba járni. Az nekem fontosabb lenne, hogy a műtétre egészséges legyen.
2017. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1-höz csatlakoznék.
2017. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsohoz csatlakozok
2017. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam, hogy helyesen cselekszek ha nem megy oviba.
2017. szept. 24. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Én is az együttalvásra szavazok! Nekem van egy 5,5 éves fiam. Mái napig nem alszik egyedül. Fél! Én is probáltam, hogy odafekszem mellé. Aztán kiosonok vissza apához. De igy senki nem aludt mert persze többször kelt éjjel. Én nagyon nehezen tudtam vissza aludni. 2 hét mulva zombi lettem. Igy együtt alszunk. Van egy 8 honapos kiscsaj. Ha ő is ilyen lesz ha kiveszzük a kiságybol. Nem is tudom mi lesz..
2017. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!