Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Melyik ovit valasztanatok?

Melyik ovit valasztanatok?

Figyelt kérdés

2 ovoda kozt vitazunk a ferjemmel.a korzetes ovoda itt van a haz mogott,de nagyon sok gyerek jar oda mert ez az egyik legfelkapottabb a nemet miatt.minden csoport nemetes.mar a tornateremben is csoportszoba van,annyi gyerek van.26-28 fos csoportokkal.

Az ovi udvara tomve jatekkal,az ovi epulete is nagyon szepen fel van ujitva.

A masik ovi,az ut tuloldalan van,tehat az is egy kopesre kb.

Osszesen 55 gyerek jar oda(ugyan olyan epulet mindketto)

Fele akkora csoportletszammal.

Az uvdart az elmult evekben itt is fejlesztettek de kevesebb a jatek,tobb a szabad ter.

Nekem a ket nagyfiam az utobbiba jart,es mindig nagyon jo programok voltak.kedvesek az ovonenik,a dadusok is.

En az utobbiba szeretnem vinni a picit is,parom a nemetesbe.

Ki melyiket valasztana?

Hozzateszem,hogy en eleve nem szeretnem ha nemetes lenne.es szerintem jobb egy kis letszamu csoportban,tobb ido jut a gyerekekre,jobban elfernek a csoportszobaban.


2017. okt. 16. 06:16
 1/10 babyboom567 ***** válasza:
100%
Én a kis létszámúba vinném.
2017. okt. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kislétszámúba.
2017. okt. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbe. Mi nagy bolcsibe vittuk, soha tobbe. Se figyelem, se fegyelem, plusz allandoan beteg volt, iszonyu sokan voltak. Az ovinal szempont volt, hogy kicsi legyen. Idaig bejott.
2017. okt. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
A németesbe. Nem lehet elég korán elkezdeni nyelvet tanulni. A magyar szokás szerinti általános iskola 4. osztály nagyon KÉSŐ az akcentus szenpontjából. Kb. 10 éves korig lehet egy nyelvet anyanyelvi szinten megtanulni. Utána márcsak maximum nagyon jól. Tapasztalatból beszélek.
2017. okt. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat.

4 es valatolo.az a baj a nemettel,hogy nalunk senki nem beszel nemtul.parom tanulta egyedul,de nem nagyon emlekszik semmire,nem is hasznalta soha.

Nekem azert az angol az megy kozepszinten,igy a nagyoknak is tudok segiteni benne.az oviban is tanultak angolt heti 2 oraban,jatekosan.

Az,hogy oviban folyton nemetul karattyoljanak neki,itthon pedig mindenki csak nezze mint a sulthal mikor mondja mit tanultak,szerintem ertelmetlen.

Felolem akarmit mondhat nemetul akarmire,ugysem tudom,hogy helyes e vagy sem.

Pluszban 28 gyerek egy csoportban....elkepzelni nemtudom,hogy fernek el.hogy jut eleg ido minden gyerekre...

2017. okt. 16. 06:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Kis létszám. Fiam járt ilyenbe és olyanba us. A nagylétszám egy pokol.
2017. okt. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kislétszámuba viném de eben nektek kell párotokal közösnevezőre jutni.
2017. okt. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem is akarod, hogy németül tanuljon, akkor mi a kérdés? Természetesen a kis létszámuba vidd. Németül egyébként is csak olyan oviban tudna kicsit megtanulni, ahol csak németül szólnak hozzá, gondolom a tietek nem ilyen. Az, hogy majd nagycsoportban félig el tudni énekelni egy német dalt, nem nyelvtudás és nincs is semmi értelme, de ennyit tud nyújtani a nyelvi ovi.
2017. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En a kisletszamuba vinnem. Nagyobb esely van arra hogy jobban figyeljenek ra. Az egyik hozzaszolo aki azt mondta h 10eves koeig anyanyelvi szinten tanulja s nyelvet a gyerek... de csak egy gyerek... a gyerekeknek az a dolga hogy jatszodjanak es egy minimalis oviangol belefer de azzal hogy csak nemet legyen az ovi. Az ismerosom gyereke nemet oviba volt 3hetet es kivettek mert szo szerint rohamot kapott mert semmit se ertett. Itthon beadtak magyar oviba es imadta mar az elso napon! :)
2017. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kislétszám. Suliba meg majd olyanba, ahol elsőtől megy a nyelv. Én is olyanba jártam, pedig '96ban kezdtem, nem tegnap.
2017. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!