Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 1 hónapja kezdtük az ovit....

1 hónapja kezdtük az ovit. Minden reggel sír a lányom. Amúgy szeret ott lenni, minden foglalkozáson részt vesz. De mikor szokja már meg a reggeli elválást? Óvónők utálják az ilyen gyereket?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is hasonló. Reggelente nem akar bemenni, van hogy sír, de az ablakból már nagyban integet nekem. Az óvónők szerint miután elmegyek már semmi baja. Ezt már eljátszottuk a bölcsinél is, nekem szól a hiszti, de napközben semmi baja. A mi óvónőinknek ez nem probléma, reggel megölelgetik a lányom, ha kell beviszik. El fog múlni szerintem.
2017. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 marti1986 ***** válasza:

Mi is most kezdtünk ovit eddig itthon volt velem.Most tartunk ott,hogy már nem sír.Rájöttünk ha apa viszi és engem felhívnak akkor nincs sírás és mindennap van neki egy Dörmi ovi után és kapott már ajándékot is,hogy nem hisztizett.

Az óvónénink az hitte,hogy lelki problémái vannak a gyerekünknek,de aztán kiderült,hogy neki több idő kell a beszokáshoz.

2017. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom középsős, ráadásul 3.5 évesen kezdett, most 4.5 éves, a fiam 2.5, kiscsoportos, "vicces" ahogy először a fiam adom be,szépen öltözik, besétál kb október óta (előtte sírt h a testvére csoportjába akar menni ő is), a lányom meg ül mellettünk és pityereg... Ez van, ő ilyen, de amúgy nagy színésznő is. Lekopogom, azért mostanában jobb, mindenesetre ha belép, már mosolyogva köszön, és délután is lelkesen mesél. Csak azok a reggelek...
2017. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!