Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nyíregyházán van magánóvoda?

Nyíregyházán van magánóvoda?

Figyelt kérdés
Egy állami óvodába irattam a gyermekemet, de sajnos máris megbántam, mióta oda jár állandóan beteg, sosem fertőtlenítenek bent semmit. Az óvónők szó szerint mindenen kiakadnak, semmi nem tetszik nekik. Szinte mindig csak veszekednek és kiabálnak a gyerekekkel. Már sokadjára fordult elő az is mikor hoztam/vittem a gyerkőcöt, hogy azt hallottam, hogy az óvónők a szülők személyes dolgairól kérdezgetik a gyerekeket, meg a gyerekek füle hallatára szidják a szüleiket (ráadásul teljesen értelmetlen dolgok miatt). Biztosan nem ilyen minden állami óvoda, és van jó is, de ha már óvodát váltunk, és van magánóvoda amiről jó vélemények vannak, akkor szívesebben íratnám be oda.

2017. okt. 24. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Magánóvoda nincs.

Mi Orosra jártunk,nem tudom ez mennyire esik ki nektek,az Élet úti oviba,két csoportos,családias kis hely,sosem hallottam ordibálást,mi nagyon szerettük.

A magán sem mindig jobb egyébként hidd el,az ember azt gondolja sok esetben,hogy ha fizet,akkor különb elbánásban részesül a gyerek,de ez abszolút emberfüggő.

2017. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. nov. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!