Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3-4 éves kislányotok az...

3-4 éves kislányotok az óvodai karácsonyi fényképezésen milyen ruhában lesz? Esetleg tudtok képet küldeni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi, egybereszes ruha, hozza harisnya, szandal
2017. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hosszú ujjú ruha vagy rövid és alá blúz?
2017. okt. 28. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia, az én 4 évesemnek kedden volt a fotózás, neki ezt a szép ruhát vettem a H&M-ben (a valóságban még szebb): [link]

A Kikben vettem hozzá egy sötétkék harisnyát és egy szintén kék hosszú ujjú pólót adtam alá, mert a boleró eltakarta volna a fodros vállrészt és én mindenképp úgy éreztem kell a hosszú ujj, bár a lányom eleinte ellenkezett, aztán látta, máson sem rövid ujjú ruha van és megnyugodott. Tavaly amúgy egy rózsaszín pöttyös tüllszoknyát viselt egy egyszerű felíratos hosszúujjúval, az teljesen hétköznapi, de csinos viselet volt,most is inkább a lányomnak számított, hogy "különleges" ruha legyen. Balerina cipőt viselt a szetthez.

2017. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: ujjatlan ruha volt, ala hosszu ujju feher polot adtam, feher alkalmi harisnyaval.
2017. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk az van a gyerekeken ami máskor, nem öltözteti át ezért az óvónő őket sorban... De ha a szülő nem bánja ha a gyerek a szép ruhában mászkál kint a sában utána akkor ráadhatja...

(Szülők nem lehetnek bent mikor fényképezik őket)

Szóval nálunk is abban lesz amit előző este kigondolok neki

2017. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elso: nalunk nem egesz nap van az unneplo oltozetben az oviban. Ha delelott van a fotozas es a szulo nincs bennt ( mert erre is van lehetosegunk, fix idopontban van a csoport fotozasa, bemehetunk, nem a csop. szobaban zavarjuk a tobbit, sot akar egyutt is lefotoznak 1-2 kepen a gyerekkel), akkor kikeszitem a ruhajat , es itt igenis segitenek raadni a gyerekre a ruhat addig. Igy lesz egy igazan maradando minosegi szep unnepi fotonk.

Kar, hogy mashol csak "letudjak", a szulok meg fizethetnek erte.

2017. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TJózsef válasza:
63%
Nem leszek népszerű a kérdezőnél, de azt a válaszolót kedvelem, akinél az óvónők minden cirkusz nélkül elintézik a dolgot. Ha egy fotózásra be lehet áldozni majd' tízezret, mi lesz évzárón, netán ballagáson? Nagyapa korú vagyok, három fiam csinálta végig és sose fájt a fejem, még középiskolában sem, hogy miben...? A szülők 90%-a nem is álmodhatna ilyesmiről, hogy fodros-e, vagy buggyos - de a jól elengedett kisebbség belevadítja őket. Később aztán ezekből lesznek a kis majomgyerekek. Lehet, hogy OFF voltam, és nem a kérdésre válaszoltam, de nem reklámoztam senki cikkét, és úgy érzem, a véleményeknek is itt lenne a helye.
2017. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Farkas999 ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy milyen háttért használnak. Annak megfelelően válassz színt.
2017. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!