Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kis fiam 3éves múlt oktoberben...

Petii93 kérdése:

Kis fiam 3éves múlt oktoberben és elkeztünk oviba járni. Sajnos nem akar ottmaradni egyedül, elkezd üvölteni illetve hányás követi . Azt tanácsolták az oviban hogy fél év után probálkozzunk? Tudnátok valamit tanácsolni?

Figyelt kérdés
Mondjuk èn meglátásom szerint megijed a kihívástól az óvonő.Illetve nem is szimpatikus a fia neki mert kilóg a sorból,túlfehèr.

#járás #hányás #hisztèria
2017. nov. 7. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak simán h lassan érik a gyerek, volt honnan örökölnie...
2017. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másik ovi?

Ha nem szimpatikus az nevelő akkor váltottunk.

2017. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 érdekel0 ***** válasza:
48%

Te nem maradhatsz hosszabban?

Én már olyan hosszú és rugalmas beszoktatásról is hallottam,hogy huhh.

Sok helyen az megy,hogy

Hétfőn 2 órát együtt bent vagytok

Kedden fél órát együtt,aztán a gyerek még másfelet egyedül.

Szerdától már nincs is ott anyu.

2.héten meg már ottalvás.

Szerintem ez nagyon húzós.

2017. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha meg tudod oldani, hogy még otthon legyen, akkor várj még a dologgal. Mindenki jobban jár, nem érdemes erőltetni, ha nem megy, az óvónő biztos sokmindent tapasztalt már, hallgatnék a véleményére.
2017. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszokatással keztünk. Mikor benmarad ès èszre vette hogy mi kimentünk akkor kezte a produkcióját. Mondjuk elsőnap azzal kezdett az óvonő hogy mièrt írattuk be, mert most keztem volna dolgozni. De azt mondtáak bent hogy várjunk fèl èvet.
2017. nov. 7. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

"észrevette hogy kimentünk"-köszönés nélkül lépsz le??? Persze hogy üvölt a gyerek.

Elmondod neki mikor jössz(ebéd után, alvás után stb), elköszönsz tőle és úgy hagyod ott.

2017. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!