Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Karácsonyi fotózásra milyen...

Karácsonyi fotózásra milyen ruhát adtok a gyerekre?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Tavaly 8 honapos volt, farmernacit adtam ra, egy feher inget es hozza egy kicsit elegansabb szürke kardigánt. Idén is hasonló lesz a stilus, de még nem tudom pontosan mit.
2017. nov. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Jah, fiú :)
2017. nov. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Tavaly 3 hónapos volt. Egy piros tüllszoknyás ruhát, aminek karácsonyi motívumok voltak a felső részén, fehér harisnyával.

Idén még nem tudom pontosan. Van egy rózsaszín tüllös szoknyája, egy szép kis hópehely mintás fehér felsővel, rózsaszín masnis hajpánttal és fehér harisnyával, lehet, hogy azt. De ha addig találok valami szebbet, akkor veszek.

2017. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Mennyi idős?

Fiú vagy lány?

Műtermi fotózás vagy iskolai/óvodai?

2017. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
A kislányomra egy next habos-babos egybreuha lesz, a kisfiamra a Mamas&Papastól rendeltem egy elegáns szettett (gyapjú naci, pamut ing, mellény és nyakkendő)
2017. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Lányomon egy csinosabb naci volt egy színes kockás blúzzal, fiamon vászonnaci kockás inggel és mellénykével. Az itthon lévő dolgokból állítottam össze, nem kaptak új cuccot. A fotón úgyis a gyerek a lényeg, nem a ruha.
2017. nov. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
5. vagyok! Miért pontoztatok le? :O
2017. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Azt neztem én is, hogy miért van mindenki fullra lepontozva?
2017. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
A kiscsoportos ovis fotózásra most egy világos kék szűkebb farmernadrágot adtam (ami direkt koptatott/szaggatott volt a térdénél), egy bézs/barna kockás kisinget felhajtott ujjal és a farmer szárát is felhajtottam boka fölé, alatta mustár sárga zokni volt és klassz kerek orrú golf cipő. Szőke kisfiú, a haját nivea popsikrémmel "belőttem". Nagyfiús, laza és csinos volt. Meg is dícsérték, passzolt a jelleméhez :D
2017. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!