Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Járnátok szülöire a helyemben?...

Járnátok szülöire a helyemben? Ugy érzem nagy áldozatot hozok a semmiért

Figyelt kérdés

Gyermekem egyedül nevelem, idiota rokonsaggal megàldva, akikre jobb nem bizni a gyereket csak élet-halàl bajban.


Nos elsö szüloire lehetett gyerekkel menni, csak épp du kb 15-töl este 7-kor is tartott még javàban, nem tudtam, hogy ez lesz, nem keszultem hideg élelemmel, pelenkàval a kicsinek, teljesen àtàzott, a nadràg is csupa pisis, probaltam huzni az ott töltött idot amennyire lehet, erre nekiàllnak a szulokkel maganproblemakrol beszelni (pl az o gyerekecumival alszik, szabad e)érdemi informaciok helyett, igy este 7-kor felàlltam es hazavittem a kicsit, a szomszedok szerint nem gondozom a gyerekem, hogy csupa pisi...


2.Szüloin megbeszeltuk elore, hogy csak addig tudok maradni amig az ugyelet tart, mert ellenben mindenki massal nem bizom masra a gyerekem, mert itt kitalalhatnàm az egesz maganeletem, hogy a szuleim csak dirigalnak neki de ha kerdez a kicsi nem felelnek es egy meset nem olvasnanak neki stb, )es multkor is este 7-ig voltunk es elore vették a pisis kakis beszelgetest erdemi infok helyett. Erre..!a szüloin amig ott tudtam lenni egyedul a faces csoportötletet beszelték es utana hoztàk temaba a csoport életet, azt hogy mikor mit tanitanak nekik, stb nagy hatasszunettel elotte, hogy ha gondolom, mehetek. Mintha direkt csinalnak...mikozben..napok ota tulorazok a gyerek pont mostanaban borul ki attol hogy napi 9-10 oràkat van oviban, féltettem attol hogy ma este fel 6-ig is bent tartsam, itthon tiszta nyüg, en rohanok a vacsi furdes stb vel, egy normalis egyuttjàtszàs sincs, es Mindezt azert hogy meghallgathattam hogy legyen zart face csoportunk vagy ne...!!es az ügyeletesek akik a kicsire vigyaznak szajhuzogatàsàt is megkaphattam, hogy keson jottem, holott szoltam elore hogy szuloi miatt fel 6-ig lesz ugyeletben. Amire gyereket nem engednek bevinni.


Nos azt is kerdeztem hogy a face csopiba nem e letémàznàk a tovabbiakban a szuloit, hàt en ilyet ne is varjak hogy majd ok felvisznek 2,5 beszelgetest még vazlatpontokban sem.


Mivel ugye egyedul vagyok a tobbi szulovel ellentetben ilyen nyomorult szerencsetlen helyzetben es a polgarmester parja sem vagyok, szinte termeszetes hogy alàmtedznek pl olyanokkal hogy a semmirol van szo mig jelen tudok lenni.


Nos?


2017. nov. 16. 19:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Szólj az óvónőnek, hogy vegye előre a napirendi pontokat, dátumokat. Leírod és rohansz. Ha ez nem jön össze, akkor ne menj, hanem kérd el az egyik szülő füzetét, aki leírta a fontosabb dolgokat.
2017. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
Mekkora az a gyerek, hogy pelenkásan ovis?
2017. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1. Szoltam, igen, hogy multkor is a maganjellegu temakat hoztak fel erdemi beszelgetes helyett amikor mar este 7-kor a gyerek is alig birta ehen, tekintve hogy nem keszultem hidegelelemmel, ki gondolta volna,


2.Az elso szuloi ill beiratos nap akkor volt amikor a gyerek bolcsis pelenkas volt még. Bolcsibol hoztam el az ovis szuloire nyaron akkor volt 2,5 eves kb ha jol remlik. De nyaron szobatiszta lett, es osszel kezdodott az ovi

2017. nov. 16. 19:50
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Én nem járok, másfélbórával azután van, hogy megyek a gyerekért. Naponta 25 perc az út ha mázlink van, semmi kedvem oda-haza-oda-haza ingázni csak délután. Előre megkérdezem lesz e valami fontos, kb 2 perc alatt ledarálják nekem, de legtöbbször nem érintenek a dolgok.
2017. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Es mivel szoltam pont ezert nekem ugy tunik mintha direkt ezert tették volna elore a faces temat, kicseszésbol.
2017. nov. 16. 19:52
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is ez a pelenka dolog szúrt szemet. 3-tól 7-ig tartó szülői? Nálunk a bölcsis 2 óra volt, bár el lehetett előbb menni, mert az elején elmondták a várható programokat, utána beszélgetés volt. Szerintem a 4 óra nagyon durva, ha nem túlzol.

Na mindegy, összességében azt akartam írni, hogy mégiscsak találnod kéne valakit hosszú távon, akire bízhatod a gyereket, mert ez máskor, más ügyeknél is állandóan gondot fog okozni. Barátnőre, ismerős kisgyerek szüleire nem lehetne, ha már a rokonaidat ennyire rossznak tartod?

2017. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Egyedül nevelek kettőt, a nagy most lesz ovis. Nekem alap, hogy nem fogok szülőire járni, meg se fordult a fejemben, hogy kéne. Majd kikérdezem a többieket, hogy mi volt.
2017. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A maraton szuloi az volt amikor még az ovin is korbevezettek, bemutattàk, aztan kulon a csoportokba kellett osztodni hogy a nevelok bemutassàk a csoportot es ott neki alltak az anyukak a sajat kis dolgaikrol beszelni, mikozben engem speciel a napirend jobban erdekelt volna, hogy mihez kell majd igazodni...


A felugyelet akkor lesz megoldott ha jobban keresek majd. Es lesznek felesleges ötezreim arra hogy szuloire menjek. Egy szülöi 5000 Ft."jol" hangzik...

2017. nov. 16. 20:14
 9/26 A kérdező kommentje:
A bolcsiben mindenki pelenkas volt akkor még, talan augusztus korul kezdtek bugyiban lenni a gyerkocok.
2017. nov. 16. 20:15
 10/26 A kérdező kommentje:
Marmint bebiszitterre 5ezrek szüloi ertekezlet miatt. Leirni is olyan erdekes..
2017. nov. 16. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!