Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miért fontos sok szülőnek,...

Miért fontos sok szülőnek, hogy magáboviba járjon a gyerek?

Figyelt kérdés
100.000 Ft-okat képesek kifizetni, hogy anfolul beszéljenek ott velük.
2017. dec. 22. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Pedig egyesek még magyarul se tudnak igazán...
2017. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Én nem az angol miatt írattam magánba, hanem azért mert mígy egy állami oviban 25-30 gyerek van egy csoportban, a miénkben 8 gyerek, így minden téren jobban tudnak velük foglalkozni. Nagy hangsúlyt fektetnek az egészséges életmódra, csak frissen préselt gyümölcs és zöldségleveket, valamint tisztított vizet kapnak. De a legnagyobb pozitívum, hogy zárt kamerarendszeren keresztül bármikor megnézhetem hogy érzi magát a gyerekem.
2017. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy az előttem szóló írja, bár kamerarendszer nem volt. Ezerszer jobb az ellátás.
2017. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Az állami oviban 30 gyerek van egy csoportban, sokszor azt sem tudta az óvónő evett-e a gyerek.

Nem beszélve a programokról amik semmit sem érnek. Heti 40perc sport,.

2017. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

-sok a gyerek

-kevés figyelem

-gyatra étkezés, programok

Ha majd megengedhetem, én is magánba viszem.

2017. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen egyszerű. A most alig iskolás gyerekemet nem vették fel 4 évesen sem a körzetes oviba (akkor még nem volt a 3 éves kötelező). Így magánoviba került, heti 3 délelőttre, hogy gyerekek között legyen. Utána meg ottragadtunk, a kisebb tesója is oda jár. Nagyon mások a körülmények mint egy állami oviban.
2017. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Unokahúgom magánoviban óvónéni. Elmondta hogy működnek a magánok, őszintén szólva addig sem akartam magánt, de azok után pláne nem. Egyik alapelv: szülőnek csak azt mondjuk amit hallani akar, rosszat a gyerekről sosem, különben anyuka megsértődik, elviszi mashova a pénzzel együtt.


Barátnőm gyerekei magánba járnak, ott a problémak ugyanazok, mint az államiban: anyuka meséli hogy az óvónő nem tud válaszolni a kérdéseire, fingja nincs az óvónőknek hogy került az udvaron vmi a gyerek szájába és hogy xy eset hogy történhetett meg.

Az ottani kaja házi bio, ami jó, de a gyerekek a nagyrészét nem eszik meg mert kolbászt esznek otthon és azt szeretik.

A gyereksereg meg ugyanolyan mint bárhol máshol. Vita, irigykedés, stb. amit az óvónő szájtátva hallgat hogy ja hát ő semmit nem vett észre. (lásd első mondat - valahogy a rosszat elsikamikálják).

2017. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
A magánban tényleg vannak furcsa dolgok. Egyik barátnőm magán oviban dolgozik és ott pl vannak zsidó gyerekek akik ugye a vallás miatt nem ehetnek meg mindent. Ha olyan van amit nem szabadna enniük egyszerűen csak máshogy írják fel a menüs táblára hogy mi volt az ebéd.
2017. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor a mi magánovinkkal szerencsénk van, ott mindig tudják mit csinált a gyerek, tisztában vannak a szokásaival, kb mint mi. És ami szintén fontos, figyelnek arra is amit a gyerek mond, minden nap körbeülnek és elmesélhetik a gyerekek a legjobb dolgot ami előző nap történt velük, és ezekből mondanak nekik mesét lefekvéshez.
2017. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Akkor úgy tűik, én elég jó állami ovikat ismertem meg, mert mindezek a dolgok, a kamerás megfigyelésen kívül, megvannak. Nincs mindenhol feltétlen 30 fős gyermeklétszám sem, az pedig, hogy a ki a jó óvónő, bizony nem azon múlik, állami vagy magánoviban dolgozik-e. A jobb fizetés ugyanis nem feltétlen nevel ki magából gondoskodóbb embert, az személyiségfüggő...
2017. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!