Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit kap vagy kapott gyereketek...

Mit kap vagy kapott gyereketek óvodai ballagási ajándéknak?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 08:44
1 2
 1/19 anonim válasza:
75%
Egy BMW X5-öt.
2018. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Még csak most lesz aktuális, de élményfürdőbe megyünk.
2018. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Egy kis csokrot plüssel a közepén, és egy tolltartót feltöltve mindennel.
2018. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz -még az első v. is :), mi is élményfürdőre gondoltunk.
2018. jan. 9. 09:01
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Focis kártyát (nagy dobozzal), mert éppen az volt a menő és azt szeretett volna.
2018. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Oviban én nem gondolom, hogy akkora ajándékot kéne adni a gyereknek... kapott cuki virágcsokrot, meg olyan nagyfejű plüss mosolygós virágot, amit ilyen merevebb szárral kb, minden virágbolt árul ballagási időszakban.

A csokorral lehetett menőzni a többi gyerek között, hogy ő nagylány és vonul előre, a plüss virág meg megmaradt emlékbe.

Könyörgöm, hat éves gyerekről beszélünk, mi az, hogy élményfürdő meg tökömtudja? Akkor 14 évesen meg világkörüli útra megy?

2018. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk szintén kis cuki csokir plüssel a közepén, és utána egy pizzériában vacsora a 4 nagyszülővel és keresztszülővel.


Kerdező, nyugodtan adjatok élményt a gyerőcnek! Attól mert ballagása utan kap egy emlékezetes élményt, még nem lesz rosszabb gyerek, csak boldogabb ;)

(sokan kárognak arra is hogy a húsvéti nyuszi minek ajándékoz, a Télapó mi az hogy nem csak csokit mer hozni és hogy képzeled hogy gyereknapra legót veszel egy darab nyalóka helyett, de hidd el, nem ezektől lesz egy gyerek elkényeztetett! Az attól lesz ha nem figyelsz rá. Ami sokkal gyakoribb azoknál a csaladoknál, ahol sajnálják a gyerektől pl. az élményeket.)

2018. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
Semmit. Az ovis ballagás arról szól, hogy elköszön az ovitól. Miert kéne ajándék? Mert olyan ügyes vokt, hogy kijárta. Nekem meg a gimis éretsegi után is nevetségesnek hat. Majd diplomaosztóra.
2018. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem jó ötlet az èlményfürdő :)

Válaszolók ti egész nyáron begubóztok és nem mentek semerre ?

Élményfürdőbe bármikor lehet menni nem egy nagy összeg ráadásul most lehet mondani h a ballagás végett mennek.

Nyaranta rendszeresen járunk a kiskunmajsai strandra :)

2018. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

#9 Én vagyok az egyik olyan válaszoló, aki szerint az ovi nem érdem.

Attól, hogy járunk programokra (mert járunk rendszeresen), az ovi még nem érdem.

De az óvodás gyerek másképp értékeli a dolgokat. Max a szülő menőzik azzal, hogy mekkora ajándékot vett a gyereknek, ez szimpla farokméregetés, már bocs. Nálunk is voltak szülők, akik ezen versenyeztek, szerintem ez baromi szánalmas.

Érdekes mód a a gyerek nálunk nem is hiányolta a toronyórát aranylánccal, mert el volt ájulva tőle, hogy eljött az ország másik végén élő nagybátyja, keresztanyja, stb., akikkel nem találkozik minden nap. És a nagyanyja főzött otthon "ünnepi ebédet", együtt volt az egész család. Sokáig emlegette utána. Sokkal inkább, mintha kap valami baromságot, amit utána a sarokba hajít.


Az élményajándék meg egy kisgyereknek szintén nem olyan nagy dolog. Neki minden nap élmény, ha nyáron strandra jut pl., nem köti össze, hogy ez most jutalom.

Jutalom... miért is? Mert suliba mehet? Egészséges óvodásnak önmagában az jutalom, hogy végre-valahára naaaagy és okos sulis lesz. A korát megajándékozandó ott a születésnap.

Az ovis ballagás nem olyan alkalom, ami érdemnek számítana.

Ettől még nem lesz elhanyagolva meg a szobájába zárva a gyerek...

2018. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!