Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szülők! Nektek problémát...

Szülők! Nektek problémát jelent, ha az óvőnők különböző"kérésekkel"-gyűjtéssel stb kérik a segitségeteket?

Figyelt kérdés

többször olvasom,hogy ilyen -olyan szinű ruhát kérnek (persze,csak ha van) be kell vinni képet,ruhadarabot..stb bármit-amivel aznap,vagy a héten "dolgoznak".

Én ezt örömmel veszem-és próbálok segiteni,gyűjtögetni,mert szinesitik a programot-de lehet,hogy ez másnak megterhelő?

nálatok mi a szokás?


2018. jan. 19. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk nem kérnek ilyeneket. A farsangi jelmez az egyedüli egész évben. De így is sok foglalkozás van, bár azt mindig hangsúlyozzák, hogy ebben a korban (4 éves kiscsoportos a fiunk), a szabad játék a legfontosabb.
2018. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ-igen,ez inkább nagyobbaknál jellemző
2018. jan. 19. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem probléma. Nem sokszor kèrnek, de olyankor ha tudok, segítek.
2018. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretem, lenne jobb dolgom is.
2018. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Én örülök neki, szerintem nincs ebben semmi megerőltető. Annó nekünk is kellett vinni kókuszreszeléket, narancshéjat, babot, kivágott betűket/képeket, fényképeket, falevelet, préselt virágokat, cigarettás dobozból azt az ezüst/arany papírt. Ezekre jól emlékszem. Itthon is próbálok kreatív dolgokat kitalálni.
2018. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
még mindig inkább, mint hogy menjünk érte előbb, be se vigyük, délelőtti műsorok meg stb
2018. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk megoldják, de nagyon nem örülnék, ha kérnének. A gyerek miatt persze bevinném. Napi 8 óra munka mellett nem marad energiám papírboltba rohangálni. Nem a pénzt sajnálom, mint sokan mások.
2018. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom, ha a szülő épp otthon van, ezért szívesen szocializálódik, és olyan típus, akinek öröm, ha segíthet, akkor neki nem teher. De minél több gyerek van és minél kevesebb a közös idő meló mellett, szerintem annál jobban a hátuk közepére kívánják ezeket az extra kéréseket. Jómagam szeretek kézműveskedni, szívesen andalgok papírboltban (de zárva van, mire odaérnék), és hajlamos vagyok a kupak- és tejfölöspohár-gyűjtésre is :), de mikor altatás után még egy óráig betűket vágok ki vagy a szombati program helyett/előtt/után mondjuk ünneplőt kell még vennünk, annak általában már nem örülök.
2018. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Időnként probléma. Ha csak olyan egyszerű dolgokat kérnek, ami egy átlag haztartasban is megvannak, akkor nincs probléma. De pl. december elején csigahazakat kerni, na, az már kihívás. Rament egy delelottunk, de vitte.


De ennel durvább az iskola. A gyerek hazajön 6-kor,edzes utan és közli, hogy zsakvarrotu 3fele flitter és filc anyag kell holnapra. Vagy épp 30dkg málna egy ananász és 1 konzerv barack, mert gyumolcssalatat csinálnak csoportban. 😀

2018. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
hát, utolsó, nem lázadoztak a szülők a 30dkg málna miatt? Azért az... múltkor megnéztem egy 25dkg-os kis doboz árát a sparban, 50%-osan több volt, mint 300ft :O :O
2018. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!