Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodákban tényleg kinézi a...

Az óvodákban tényleg kinézi a nevelők és az anyukák többsége az olyan anyukát, aki nem néz ki szokványosan, hanem kicsit kihívó?

Figyelt kérdés
Pl. póthaj, szilikonmell, műköröm, kihívóbb nőiesebb ruhák, smink, műszempilla
2018. febr. 6. 13:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%

És ez meglepne?

A műnőket mindenhol megnézik, és csak ők szeretnék, ha elismerően.

2018. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha az öltöztetőhelyiségben egy rózsaszín hajú, punksérós, 5 centis műkörmös anyuka öltöztetné a gyerekét az enyém mellett, akkor mondjuk rajtafelejteném a szemem egy pillanatra. De általában nem érdekel melyik anyuka hogy néz ki, mindenki siet, öltözteti a gyerekét aztán már megy is.
2018. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
24%
Csak pár irigy anyuka.
2018. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
51%

Én inkább azokat szoktam nézni hogy sok anyuka úgy jön ki az óvodából hogy azt se tudom férfi vagy nő, slamposak, koszos ruhába..

Póthaj és szilikonmell gondolom nem ordít rólad, nem fogják megtapogatni hogy most igazi -e neked, nőies ruhákért meg sminkért meg szintén nem fognak kinézni, műszempilla se ha olyan mint egy pókláb szintén nem kirívó.

2018. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem bárhol megnézik azt, aki tiszta műnő.

Mert oké, hogy egy nő legyen csinos és nőies, de ahhoz nem alaptartozék a póthaj, a szilikonmell, a műköröm, a kifejezetten kihívó ruhák és smink és a műszempilla.

Tehát szerintem tudja egy nő, hogy hol a határ, és hol a különbség a csinos és az ízléstelen között. Tehát ezek közül vannak, amik teljesen rendben vannak, hogy használ vagy hord egy nő, vagy ha hordja és azt ízlésesen teszi, de azért ne essen át a ló túloldalára.

Elvégre egy olyan nőről beszélünk, akinek családja van és egyben anyuka is és nem 20 éves független nő, aki éppen a diszkóba készül...

2018. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Azokat a nőket akiknél a felsoroltak közül mindent ki lehet pipálni általában ki/meg szokták nézni és többnyire nem a jó értelemben ugyanis sokan marhára túlzásba esnek és a csinos helyett a prosztó kategóriába sorolhatóak. Szerintem komplexusos az akinek ennyi kellékre van szüksége ahhoz hogy elégedett legyen. Valahol sajnálatra méltó a részemről.

Egy elegáns, igényes és természetesen szép nő mellett szerintem egy ilyen műnő labdába se rúghat.

2018. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
63%
Aki nem szokványos és kihívó, azt az emberek megnézik. De hát ezért csinálja, vagy nem? Ha te vagy ez a nő és büszke vagy magadra, mert szerinted így vagy szép és ez tükrözi a személyiségedet, akkor gondolom, örülsz neki - ha viszont valami kompenzáció hajt és azon kattogsz, hogyan ítélnek meg a külsőd alapján, akkor nem jó a taktikád.
2018. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Kinézni és megnézni nem azonos :D
2018. febr. 6. 14:32
 9/34 anonim ***** válasza:
30%
4essel értek. Rengeteg anyuka úgy megy oviba ahogy en a szemetet nem vinném ki. Igénytelenek.
2018. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
Valszeg azért írt két fogalmat,mert nem ugyanazt jelenti. Nem gondolod?én is megnézem a szánalmasan műnőket.. de nem azért mert tetszenek, hanem mert durva miket nem pakolnak magukra..:D de nem nézem ki őket. Nekik így jó hát nem az én bajom.
2018. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!