Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az Óvónő állandóan bugyiban...

Az Óvónő állandóan bugyiban és melltartóban rohangál, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Falun lakunk és a helyi oviba jár a lányom!Többször említette,hogy látta az óvónéni bugyiját,vagy azt is mondta,hogy szép cicifoxe van...stb.Most pedig szembesültem azzal,ahogy egy hétvégi rendezvény előtt a csoportszobában vetkőzött le tangára és melltartóra!Gyerekek még nem voltak,csak én meg a lányom,de az ablalból is simán látszott a "műsor".Gondoltam szólok neki,hogy ezt nem kéne,de nem értem,hogy nincs egy pedagógusban ennyi erkölcs?Ja és ő a vezető óvónő!
2018. febr. 26. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

"Gyerekek még nem voltak..." Akkor nem is előttük öltözik.

Nekünk a tesi tanár velünk öltözött át amikor úszni mentünk (ő is úszott velünk).

Szerintem túlzás emiatt kiakadni.

2018. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Magyarul nem rohangál bugyiban, melltartóban, hanem csak átöltözött egy üres szobában.

Semmi gond vele.

2018. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne csak gondold, szóljál, hogy "khm, elnézést, de szerintem nem itt kéne átöltözni a gyerekek előtt és bizony a szülők is belátnak meg az utcáról is". Azért remélem, csak nem "rohangál állandóan" fehérneműben, de helytelen, az óvóda nem strand, a gyerekek sem rohangálhatnak bugyiban - pláne nem télen :) ő is menjen ki, aztán intézze az átvedlést a mosdóban vagy a bekulcsolt irodában. Ha meg nem változik, forduljatok közösen szülők a főnökéhez, az mindenkinek van.
2018. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt,hogy átfutott egy tangában meg pólóban a csoportszobán amikor az tele volt gyerekekkel!
2018. febr. 26. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne szépítsd a sztorit.Nem kell beleszőni plusz dolgokat,csak hogy neked legyen igazad.
2018. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

"Volt,hogy átfutott egy tangában meg pólóban a csoportszobán amikor az tele volt gyerekekkel!"


Ne haragudj, de én ezt nem tudom elhinni. Ennyire unatkozol?

2018. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Ugyannn...
2018. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk ez totál elképzelhetetlen! Még rövidnadrágot se mernek fölvenni a dolgozók, nemhogy fehérneműben rohangálni...

Ha nem lenne kamu, azt mondanám, videózd le és mutasd meg a fenntartónak. Egyből kirúgnák.

2018. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Téged még nem látott sose otthon a lányod csak zárt ruhában? Ne játsz már a zárdaszüzet! XXI. század!
2018. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!