Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor kell beíratni?

Sankarea kérdése:

Mikor kell beíratni?

Figyelt kérdés

Kisfiam szeptember 20-án lesz 3 éves.A falu papírján ez áll :"A Szákszendi Kiskuckó Napközi Otthonos Óvodában 2018. április 23. és 27. között, 8-16 óráig lehet beíratni mindazokat, akik 2018. augusztus 31. napjáig betöltik harmadik életévüket."

Most akkor mikor mehetünk oviba?Védőnő 1x ezt mondja máskor azt.Tanácstalan vagyok.Köszi a válaszokat



2018. ápr. 1. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre mehet oviba.
2018. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak a gyerekeknek, akik adott napig betöltik a 3. életévet, kötelező, nektek pedig lehet, de ha nincs férőhely, nem fogják felvenni
2018. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most a 2015. Augusztus 31-ig született gyerekek lesznek ovi kötelesek.
2018. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, hogy szeptemberben kezdjen, akkor a megadott időpontban menj beíratni. Ha csak jövő szeptemberben szeretnéd, hogy kezdjen (akkor már kötelező lesz neki), akkor jövő tavasszal. Ha már idén kezdene, akkor az óvodában, a beíratáskor tudod megbeszélni, hogy pontosan mikor kezdhetne milyen feltételekkel.
2018. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
júniusban érkezik a kistesó,tehát itthon leszek,szerintetek érdemes beíratnom vagy maradjon akkor itthon?
2018. ápr. 1. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Most az aug 31-ig 3-at betöltő gyerekeket kell beiratni. Aki dec 31-ig tölti be azt be LEHET de felvenni csak akkor fogják ha marad hely.
2018. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgyis otthon leszel, ráadásul ilyen picivel én tuti nem vinném (én se vittem a lányom csak majd 4 évesen a kistesó miatt). Egyrészt minden nyavaját hazahozna, meg a testvérféltékenység is durvább lenne ha pont a pici születése után vinnéd.
2018. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2018. ápr. 2. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!