Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis nyílt napra Ti gyerekkel...

Ovis nyílt napra Ti gyerekkel együtt mentek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem vittem ès jól tettem. Az első fèl órában csak beszèltek az oviról és kérdeztek a szülők. Èn nem birtam volna az enyèmmel de ez gyerekfüggő. Max aklor vidd ha kibir ennyit egy helyben csendben. Neki ez nem èlvezhető. De sokan hozták a gyereket.
2018. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nyílt nap arról szól, hogy a gyerekek bemehetnek a csoportokba ismerkedni az óvónőkkel, a környezettel, stb. Bár megvan az a veszélye, hogy ez esetben a gyereknek az a csoport fog tetszeni, ahol thomas vonat vagy csillámpóni van a játékok között. mindenesetre a nyílt nap az ismerkedésről szól.
2018. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vittük, direkt felhívták a figyelmünket arra, hogy informatív, az elején egy helyben ülős tájékoztató lesz. A fiam nem bírta volna. De volt, aki hozta a gyerekét. Volt, aki szenvedett, mert a gyerek rohangált, de olyan gyerek is volt, aki szépen elrajzolgatott, amíg a vezető óvónő beszélt. Az én fiam az a nagyon szaladgálós, mindent megnéző fajta, nem maradt volna nyugton, és az mindkettőnknek rossz élmény lett volna.

Viszont a beiratkozásra magammal vittek, szerettem volna, hogy lássa Ő is az ovit, legyen egy kép a kis fejében arról a helyről, ahová szeptembertől járni fog. Jó időben mentünk a beiratkozásra (olyan 10 körül), az Ő leendő óvó nénije és a csoportja épp kint volt az udvaron. Kihívtak minket, a fiam beállhatott játszani (igaz, hogy nagyok voltak, akkor ballagtak), megismerkedhetett az udvarral, kicsit sétálhattunk az ovi folyosóján, az ajtóból bekukkanthattunk több csoportszobába, a falakon megcsodálhattuk a kiállított kézműves produktumokat (kézműves ovi, rengeteg alkotást készítenek, és mindegyiket kifüggesztik a folyosókra), szval picit barátkozhattunk az ovival. Külön jól jött ki, hogy mindezt nem a nyílt napon tettük, amikor tömeg volt az oviban.

Érdeklődj a vezetőnél, hogy viheted-e a gyermeked, milyen típusú nyílt nap lesz, vagy van-e lehetőség egyszer csakúgy bemenni körülnézni a gyermekeddel.

2018. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kiszemelt intézménynél érdeklődj!

Van ahol kifejezetten várják a gyerekeket, külön programmal készülnek nekik, míg a szülők a részletekről érdeklődnek.

Máshol pedig kifejezetten csak a szülőket várják,

sőt van olyan hogy a nyílt nap egyben a végzős ovisok bemutatkozó foglalkozása és több az olyan szülő, akinek a gyereke oda jár és csak pár új. Na ennél az utolsó ovinál nagyon kellemetlenül érezte magát az, aki gyerekkel ment, mert nem elvárható, hogy egy 40 perces nagycsoportos foglalkozást végig üljön egy 2 éves is, főleg kívülállóként.

2018. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

*hozzáteszem, a kislányom pont az volt, aki csendben végig bírta ülni, de neki is fárasztó és unalmas volt a nyílt napnak ez a része

(4-es voltam)

2018. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az adott ovinál érdeklődj. Nálunk 9-11-ig volt meghirdetve, de a kicsiknek is készültek tízóraival és minden csoportban adtak egy kis emblémát vagy emléket a gyerekeknek. A kicsik nagy része haza sem akart menni, délig játszhattak a többiekkel, közben a szülők informálódhattak. Mindenkinek jó volt.
2018. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy többen írták, az oviban kérdezd meg. Nálunk is gyerekkel lehetett menni, még játszhattak is bent a játékokkal a gyerekek. Több ovit is megnéztünk.
2018. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi vittük, a legtöbb helyen tök jól elvolt a gyerekekkel, míg beszélgettem az óvónőkkel, vagy a férjemmel màszkàltaddig.
2018. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Végül együtt mentünk és nagyon élvezte,haza sem akart menni😄
2018. ápr. 5. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!