Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Lekéstem az óvodai nyílt...

Lekéstem az óvodai nyílt napot! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A múlt héten volt a nyílt napja erre csak most jöttem rá (tudom nyomi vagyok). De szeretném megnézni mert két óvoda közül is választhatunk, a másiknak szerdan lesz a nyilt napja arra elmegyunk, de igy hogy az egyiket mar lekestuk fogalmam sincs melyik ovodaba kene beiratni.. ti mit tennetek? A beiratkozas majus 7tol van mindket ovodaban.
2018. ápr. 24. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Telefonálj be és kérdezd meg, hogy benézhettek-e. Szerintem nem lesz ebből gond. Maximum annyj, hogy nem lehettek ott órákat csak körbevezet az ovivezető és utána megválaszolja az esetleges kérdéseidet. De ha lazák, simán beengedik így is a gyerkőcöt kicsit játszani. Én voltam úgy oviban a kislányommal, hogy nem volt nyílt nap, csak betelefonáltam megkérdezni, hogy mikor lesz, és azt mondta a vezető, hogy nyugodtan menjünk másnap :)
2018. ápr. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Mi költözés miatt csúsztunk le, magáról a beiratkozásról is, és felhívtam őket és mondták, hogy semmi gond, telefonon lestoppoltunk egy helyet, aztán holnap viszem be a papírokat. Talán körbevezetnek vagy most vagy később. De az, hogy nem látom belülről az ovit, na bumm, majd látom szeptemberben.
2018. ápr. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk simán beengednek ha szólsz hogy szeretnéd megnézni.Sőt az udvarra ha mentünk mikor kint voltak a gyerekek nem is kellett szólni,vártak szeretettel játszani,ismerkedni.Mentünk is sűrűn.
2018. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!