Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai étkezés?

Óvodai étkezés?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa kérdés lesz.

Nincs ételallergiája a gyerekemnek, viszont az ovis kajától mindig fel van fújódva és nagyon büdit fingik tőle. Néha már nehéz megmaradni a közelében.

Mitől lehet? Ha itthon van 1 hétig, akkor nem szokott.



2018. ápr. 26. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Óvónő vagyok, semmi pénzért meg nem ettem volna a 3 ovim közül egyikben sem a kaját, a saját gyerekeim pedig mindig ebéd előtt hazajövősek voltak és lesznek is... Moslék az a “kaja”.
2018. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha így van, akkor csak van vmilyen allergiája, érzékenysége. Vidd el orvoshoz, vizsgáltasd ki.
2018. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy ugyanazt főzöm itthon is. Itthon semmi baja. Itthon mindent eszik és nem érzékeny. Laktót, glutén stb...
2018. ápr. 26. 11:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy tudod ugyanúgy főzni, még ha ugyanaz is. Azért egy üzemikonyhán biztosan kerül bele ez-az még, ami otthon nem, hogy több legyen, hogy íze legyen, hogy sűrűbb legyen, stb.
2018. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Természetesen nem ugyanúgy. De mégis mit keverhetnek bele? Másnál is van ilyen? Amikor nyaraltunk az éttermi kajától sem volt semmi gond.

Amúgy nem fáj semmije, csak a fent írtak vannak

2018. ápr. 26. 11:54
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Amit lehet porból csinálnak és zöldség helyett ízfokozókkal, csak a sót nem használják, mert az nem egészséges... hordják az üzletkötők a maggi, knorr és ki tudja még milyen porokat a konyhára. Ahonnan rendelnek ott az élelmezésvezető hatalmas ajándékcsomagokat kap :(
2018. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
És persze tejből, joghurtból a legolcsóbb minőséget, aminek köze sem volt a tejhez. Gagyi uzsonnai joghurtoktól nálunk is hasfájás van.
2018. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tudtam, hogy rossz a kaja, de ezt nem gondoltam volna.

Nem akartam, hogy "kimaradjon" bármiből, de itthon Úgyis főzöm lehet lemondjuk. Annyit nem ér meg a szülinapi tortázások stb .

2018. ápr. 26. 12:15
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Sok minden porból van, rosszabb minőséggel készülnek.

Jobb ha nem eszik bent mert csak szenvedés van a joghurttól és az állandó cukros kakaótól és a társaitól.

2018. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Ausztriában élő barátnőm gyerekénél ugyanez a probléma.
2018. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!