Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kisvárosokba, falukban van...

Kisvárosokba, falukban van lehetőség év közben is beiratkozni oviba?

Figyelt kérdés

Nagyvárosban élünk de hamarosan költöznénk. A lányom februárban volt 2 éves. Most nem akartam már bölcsibe, oviba iratni mert nem akartam, hogy 3 hónap után kivegyem onnan. Tudom, hogy szeptember a hivatalos évfolyam. De egy január- februári kezdés itt sok helyen megoldható.... kisvárosokban falukban is?

Nagyon kevésnek érzem már magam neki. Főleg a hideg téli napokon...Szeretném ha szocializálódna.



2018. ápr. 26. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Beiratkozás évente 1x van. Szerencsés helyzetben vagy, mert éppen most, májusban van ennek az ideje. Ilyenkor lehet beiratni, és jelezheted, hogy szeretnéd vinni februárban.

ha van hely, akkor rábólintanak, hogy mehet, ha nincs, akkor csak jövő szeptember. Nem kötelesek bevenni év közben, jövő szeptembertől óvodaköteles.

2018. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt az ovit amit kinéztél hívd fel, mi a szokás náluk
2018. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. ápr. 28. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Pont azért mert egy kis faluban kevés a gyerek és örülnek, ha jön egy új. Én márciusban fogom beíratni, mondták, hogy lesz hely. A nagyobbik is akkor kezdte.
2018. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!