Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ma amikor mentem a fiamért az...

Ma amikor mentem a fiamért az oviba "nem volt meg" és az óvónőknek fogalma sem volt hol van. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Több részre van osztva az udvar és a másik csoport részéből került elő. Nem tudták hogy itt van, akkor kezdték keresni amikor kérdeztem hogy hol van. Megijedtek ők is, láttam rajtuk. A délutáni a óvónő ésa dajka is kint volt kb 12 gyerekkel, ennyi volt még ott a csoportból. Csak annyit nyögtem ki ott hirtelen hogy jó lenne ha figyelnének. Ti továbbvinnétek az ügyet? Ha igen hogyan?
2018. máj. 3. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ezek szerint a gyerek felügyelet alatt volt, csak a másik csoportban.

Emiatt cirkuszt csapni fölösleges.

2018. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a saját ovónője nem kéne hogy tudja hogy hol van?... Kiscsoportos. Nem tudták hogy felügyelet alatt van, mert nem tudták hogy hol van. Ezzel az erővel ki sétálhatott volna.
2018. máj. 3. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Hol sétálhatott volna ki? Ha a kifelé vezető ajtó könnyen nyitható gyerekek számára is, azt akkor is szóvá tenném, ha nem tűnt volna el szem elől a fiam.
2018. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ház szerintem még tudniuk kell hogy melyik gyerek hol van éppen, persze, épp felügyelet alatt volt tulajdonképpen, de ha nem tudták hol van akkor bárhol lehetezt volna, mondjuk bemegy mert rosszul érzi magát vagy elmegy valakivel vagy mit tudom én.ráadásul a másik csoport ovónője is hibázott, mert neki meg észre kellett volna venni hogy ott van és visszaküldeni.
2018. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én az óvodavezetőnek mindenképp szóvá tenném.
2018. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Az egy dolog, hogy nem tud kimenni, de ki tudja, hogy épp mit csinál. Még csak kiscsoportos.
2018. máj. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Elbeszélgetnék velük, hogy ilyet többet ne tegyenek. Nem szaladnék egyből a vezetőnőhöz, de nem árt ha érzik hogy hibáztak. Talán majd jobban figyelnek.
2018. máj. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Valaki már írta és egyetértek vele.Ha nem tudták hol van, akkor bárkivel el is mehetett volna ,,haza" azt se vették volna észre.Megemlíteném az intézmény vezetőjének, mert tegnap nem történt semmi baj, de bármikor előfordulhat ezek szerint.
2018. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
20%
Tudnia kellene minden egyes gyerekről MINDEN B××××× ovónőnek. Hidd el én aztán nem hagytam volna ,leordítottam volna a fejét!
2018. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!