Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van ilyen? Volt már valaki...

Van ilyen? Volt már valaki így? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A gyermekemet nem vették föl az egyik ovibe "betelt a hely" címszóval. Választási lehetőséget sem adtak kirakták a város szélén levő "hozzánk" legmeszebben lévő oviba!

Ja és lett volna még 1 ovi arra pedig a kifogás az volt , hogy "meg fog szűnni". Mi ez már? Nem vertem ki a balhét ,de megérdemelték volna. Csak azért mert az én gyermekemnek sötétebb a bőre mint egyeseké ! Ez Magyarország "rasszista" ország!!!!


2018. máj. 16. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem azért mert sötét a bőre. Vagy ismered személyesen a jegyzőt és az óvodavezetőket?

Igen, ha túl sokan jelentkeznek egy oviba, akkor nem tudnak felvenni minden gyereket, mert egyszerűen nem férnek el annyian, akkor meg azon keseregnél h 35-en vannak egy csoportban.

Nálunk is volt ilyen, hogy a nagyon közeli ovi helyett 3 km-re lévő oviba vettek fel gyereket, de nem lehet mit tenni sajnos. A jegyzőnél panaszkodhatsz hátha.

2018. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a jegyzőhöz, és mond meg neki hogy a messzebbi oviba nehezen tudnád elvinni és érte menni, mert dolgozol.
2018. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Ne beszélj már baromságokat, nekem is megmondták hogy ha nincs hely, akkor betesznek minket egy általuk kijelölt oviba. Pedig szőke és tejfehérbőrű vagyok, ha tudni akarod. A gyereked kartonján NINCS ott hogy milyen a bőrszíne, szóval higgadj le, és ne rasszistázz rögtön!

Ez a szabály, ha tele a választott ovi, átirányítanak egy másikba és nem kérdezik meg hogy melyiket szeretnéd, ahol hely van!

2018. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Bizony így megy ez minden körzetben, nàlunk elmondtàk minden oviban, màr a nyílt napon, és a beiratkozàskor is. Nem kell egyből rasszizmust sikítozni, meg végül is nem kötelező ebben a szörnyű orszàgban élni...
2018. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Ja és lett volna még 1 ovi arra pedig a kifogás az volt , hogy "meg fog szűnni". Mi ez már? Nem vertem ki a balhét ,de megérdemelték volna.


Szeretnéd ha olyan oviba raknák, ami megszűnik? Akkor menj és balhézzál érte...

2018. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez a legkönnyebb! Rögtön rasszistàzni!
2018. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajna gyorsan betelnek az ovik.

Mi is megjártuk kisváros vagyunk 3 ovi van kettő egyházi és egy városi de nem volt hely. 17kmre lévő még kisebb település ovijába vették fel. Pedig az apukája rendőr..

Szóval lobbizok a jegyzőnél hogy csúsztassunk egy évet, a városi oviban hogy ha lesz hely vegyék fel. Egyházi oviban megmondták hogy csak az adott egyházi közösség tagjai előnyben vannak. Mi nem vagyunk vallásosak, az ovi kedvéért sem leszünk azok.

Naponta 40kmert oda vissza nem fogunk megtenni mert nekem autóm nincs, vonat nincs busz járat is szörnyű.

2018. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a körzetes ovi, akkor fellebbezhetsz.
2018. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De utálom ezt a rasszistázó szöveget!!!
2018. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindent erre fognak. Lassan már azt is ha pl. fizetni kell a boltban vagy sorba kell állni egy postánál :(


Kérdező, ez minden oviban így van. Felesleges az öklödet rázva habzó szájjal rasszistázni.

2018. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!