Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónénik, dadusok, minek...

Óvónénik, dadusok, minek örülnétek?

Figyelt kérdés
Évzáróra szeretnék valamit venni nekik de nem tudom minek tudnak örülni s minek nem.
2018. máj. 17. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőm óvónő. Szereti a virágot, elég egy szál is.

Örül, ha édességet kap. Nem ritka a cserepes virág sem. Pár szülőnek sikerült eltalálnia az ízlését, amikor hűtőmágnest vagy képkeretet vettek:)

2018. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Csoportajándékként mindig Westendes ajándékutalványt kaptunk- egy idő után azt kívántam, inkább semmit se adnának, elég macera elkölteni. Viszont, ha esetleg ilyenben gondolkodsz, könyvutalványnak örültem volna, vagy valami személyeset ajándékozni, ami az óvónőnek készül, és eszébe juttok róla. Kaptam már saját készítésű gyertyát, sálat, kézi kèszítésű, kézműves tàskát, ezeket azóta is szeretem, viselem. Egy szép virágnak is lehet örülni. Nem az ajándék értéke a lènyeg, hanem a gesztus, és pár jó szó. Szerintem ezzel minden óvónő így van.
2018. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Mi könyvutalványt adunk idén...
2018. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Bocsánat az offért, de az óvónéniktől kérdezném: mivel a pedagógusnap előtti pénteken lesz az évzárónk, így én arra gondoltam, hogy az évzáróra nem viszek semmit az óvónéniknek, csak a pedagógusnapra hétfőn - sértő, ha az évzárón nem adunk ajándékot?
2018. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bárminek tudtam örülni, amit tiszta szívvel, szeretettel adtak. Nekem az utalvány volt a leghasznosabb. A férjem minden év végén imádkozik, hogy csokit kapjak. :)
2018. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is mindennek örülök-de a kultúra utalvány-és a vásárlási utalvány tényleg a leghasznosabb volt
2018. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!