Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai beíratás az apukáknak...

Óvodai beíratás az apukáknak mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Nálatok hogyan zajlott? Az én köreimben jellemzően az anyukák járnak utána a beíratásnak, nyílt napoknak, de lehet, máshol másképp van. Mennyire szokta érdekelni az apukákat az, hogy a gyermekük hová fog majd óvodába járni vagy milyen lesz az óvónénijük?

2018. máj. 17. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk egy óvoda van, ami elég jó is, úgyhogy nagyon nem variáltunk. Viszont a férjem volt beíratni a gyereket, mert éppen beteg voltam és örültem, hogy élek. Amúgy valószínűleg ketten mentünk volna.
2018. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Abszolút érdekli, de dolgozik. Én vagyok itthon a gyerekkel, nyilván nekem van időm meg nekem is a dolgom ezzel foglalkozni, de mindent átbeszéltünk és közösen döntöttünk.
2018. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Mint az előző. Erdekli, de ő dolgozik en meg otthon vagyok a gyerekkel.
2018. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is érdekli a páromat is a dolog, de rámbízza a döntést. Én itt élek 40 éve, ő úgymond "gyüttment" így bízik abban, hogy jó intézményeket választok. Nem mellesleg ő dolgozik.
2018. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Együtt döntöttünk az oviról, hogy hová kerül mert fontos hogy ő is megbízzon a nevelőben és a dadusban.
2018. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Apukámnak régebben egyáltalán nem volt fontos, a párom a gyerek élete minden eseményén ott van, ovis nyílt napon és beiratkozáson is. Ugyanúgy szülő ő is, mint anyuka :)
2018. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is dolgozik, de mindig megoldja, hogy ott tudjon lenni az ilyen fontos eseményeken. Ahogy az összes ultrahangon is ott volt. Ö is ugyanannyira részt vesz mindenben, mint én. :-)
2018. máj. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A beíratás, mint esemény nem hiszem, hogy különösebben fontos, mondjuk az nekem is csak papírmunka. Az óvoda kiválasztása, nyílt nap, stb. közös ügyünk, mindkettőnknek fontos. Persze, az én férjem is dolgozik, de én is, úgyhogy ezen nem múlik, ki jár utána. Mondjuk nálunk még nem aktuális, a kisebbik még marad bölcsis a következő nevelési évben, mert majd csak februárban tölti be a hármat.
2018. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!