Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem minden állami óvodában...

Nem minden állami óvodában ingyenes az étkezés?

Figyelt kérdés
Nem okoz gondot kifizetni, csak az elvet nem értem. Ahova nem vették fel,ingyen étkezés lett volna, mert egy főre eső nem haladja meg a 75000t.itt meg, ha meglesz a harmadik, lesz kedvezmény.
2018. máj. 22. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk csak azoknak ingyenes, akik rászorulók. Ha az egyik szülő legalább minimálbért kap, akkor magasabb az egy főre eső jövedelem, és fizetni kell.

Nem tudom, máshol hogy működik.

2018. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
De, minden állami óvodában ingyenesnek kell lennie a szülő nyilatkozata alapján. Az egy főre eső jövedelemhatár bőven 75 felett van.
2018. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, 119301 az egy főre eső határ. A nettó minimálbér 130%-a.
2018. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Kisfiam alapítványi oviba jár, itt is ingyens ha az egy főre jutó jövedelem nem haladja meg a törvényben előírt összeget
2018. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, idén már 119.300ft az egy főre eső, nálunk falusi oviban ingyen esznek azok a gyerekek akiknél a családban nem lépik ezt túl.
2018. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!