Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Gyerkőcöm az ovis műsoruk...

Gyerkőcöm az ovis műsoruk alatt csak áll, nem csinálja azt, amit a többiek. Másnál is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen gyerekek.
2018. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen. :D
2018. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy legalább oda áll. Tesóm fia oda sem állt, vagy ha igen akkor sírt.
2018. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért van ez?
2018. máj. 26. 14:50
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Igen ez az ami egyik nagy probléma a magyar ovodákban, hogy a gyerekeknek nincsen választási lehetöségük kötelezö mindent csinálni, és mint a bazári majmokat mutogatják akkor is ha a gyerek nem akarja.


Gondolj bele, hogy a munkáltatód azt mondaná, hogy kimegyünk a város föterére és mindenkinek kötelezö kiállnia és énekelnie... Te ki akarnál állni? Biztosan lenne pár kolléga aki ezt szívesen megteszi, de hány lenne aki nem? Na a te gyereked is ilyen.


Mi németországban élkünk, és az én lányom az elsö 1-2 évben nem akart szerepelni, semmiben sem vett részt. Az utolsó évben az oviban már szöveges részt mondott(mert egy müsorban azt is megválaszthatják hogy szerepeljenek, és azt is, hogy akarnak-e énekelni vagy beszélni). De egy kislánynak aki iszonyatosan akart énekelni azt is megengedték, hogy külön számot elöadjon, a szülök oriási meglepetésére...


Szerintem érdemes lenne az ovonöket megkérdezni, hogy lehetséges-e, hogy azok a gyerekek akik nem akarnak azok ne álljanak ki. Sajnos Mo-n még mindig az ovonök saját munkájukat és élményüket, kudarcukat látják egy ilyen müsorban. Azt gondolják, ha nem bírnak rá minden gyereket a szereplésre akkor ök már nem is jó ovonök...

2018. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam kiscsoportos. Karácsonyi műsornal oda sem állt a többiekhez, apukája ölében volt. Nem erőltettük h menjen a többiekhez. Anyák napján már ott volt a többiekkel a sorban, néha néha már bekapcsolódott az énekbe.
2018. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok: én személy szerint azért voltam ilyen, mert cikinek éreztem a szereplést. Kötelező volt, nem akartam, nem szerettem, ha rámerőktettek valamit. Nem kell túlgondolni. A gyerek nem gép.
2018. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt az anyák napján. Ott nem merte elmondani,itthon meg 3napig azt zengte. 2dolog miatt állhatott úgy neked is,1:nem tudta elmondani,2:nem merte (mert félősebb/nincs annyi önizalma/azt hiszi nem tudja jól)

Ne erőszakol ra,ne szidd le..én megdicsértem ígyis,ott is. Kiscsoportos,még a biztatasra van szüksége,arra a tudatra,hogy az anyjának akkor is ő a legügyesebb ha nem tudja az egeszet (vagy épp semmit) megdicsértem,és otthon már énekelte.

+felvettem videóra,mutattam az egyik ovónőnek,mert azt hitték nem tudta megtanulni. Pedig tudta csak az elő fellépése volt ideges volt....

2018. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak is első "szereplése" volt az anyák napja, a verset tudta, a napján elmondta spontán, még virágot is szedett a kertben hozzá, na de az ünnepségen, 2 nappal később... bevonultak,meglátta mennyien vannak, és hátat fordított, így bekkelte ki végig a műsort :)

Később beszélgettünk róla, és azt mondta nagyon megijedt, mert 2x is voltak lent próbálni, de ugye a rengeteg emberre nem számított.

Volt aki sírt, volt egy kislány aki éneklés közben a szoknyáját tekergette fel, és villogtatta a bugyiját, egy kisfiu aki végig integette a 20perces müsort.

2018. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én lànyon is ilyen, gyűlöl szerepelni! Előtte mindig sír, hogy nem akar menni, a karácsonyi műsor közben ki kellett vinnem mert láttam rajta, hogy mindjárt sír...

1,5 hét múlva kell ballagtatnia a nagyobbakat, már most ordít, tavaly is ez volt, végigültük a tűző napon az egészet...

Nem tudom miért kell erőltetni ezt!

Az anyàk napi műsor alatt is sírt, hogy haza akar menni, most szerinten a ballagásra el sem viszem, minek? Hogy ordìtson? Az óvónő meg nem fog érdekelni

(Ő meg amúgy azt csinálja, hogy aki a próbák alatt nem mondja a verset az nem mehet játszani..)

2018. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!