Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit illik/szoktak adni ovis...

Mit illik/szoktak adni ovis ballagáskor az ovónéniknek? /

Figyelt kérdés
Feliratos bögre,virág? Bonbon,valamilyen ajándéktárgy? Ötletek? Nagyon jó óvönénik voltak,imádta őket a lányom.
2018. jún. 8. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi ilyeneket csináltatunk.Igaz,a lányunk még csak bölcsis,de ezek ovis búcsú ajándéknak is ugyan annyira jók.

[link]

[link]

2018. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak!! És még hasznos is egyben! Jól kitaláltátok :)


Nekem most az jutott eszembe,hogy milyen lenne egy bögre,a lányom képe lenne rajta,egy " legjobb óvónéni" felirat,persze a neve. Egy virággal és egy bonbonnal??

2018. jún. 8. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen jó.Amúgy a meskát érdemes nézegetni,sok kreatív ötlet van ott.Vagy csak simán beírod a keresőbe,hogy ajándék ovis ballagásra.Nagyon szupi ötletek vannak.Nekünk gondozónéni váltás volt,így tavaly már búcsúztunk.Neki ilyet csináltattunk.

[link]

Az egyik oldalára az volt írva,hogy "köszönöm,hogy nevelgettél." A másik oldalra meg a gondozónéni neve volt,meg a lányomé.

2018. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Mivel anyósom keramikus, így nekem könnyű dolgom van.

Bölcsiben ugye 1 évet volt a fiam, ott mindenki egyénileg búcsúzik. Akit nagyon szeretett gondozónénit, neki egy kaspót csináltattam, a fiam nevével, és kézlenyomatával. És egy orchideát vettünk bele, ezt adtuk.

Oviból jövőre ballag, itt közös ajándék lesz: tányér.

Ilyen:

[link]


De lehet akár bögrét is a csoport nevével, és dátummal, vagy ilyesmit.

Ja, és kerámia virágot adnak majd a gyerekek, mindegyik 1-1 szálat, így maradandó ajándék lesz.

2018. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

[link]

tőlünk ezt kapták tavaly. Én nem voltam oda az ötletért (album szerintem jobb fotókkal, rajzokkal, gyerekek gondolataival, kevésbé porfogó, mert könyvespolc mindenütt van, és évtizedek múlva is szép emlék elővenni, lapozgatni, olyan készítőt is találtam, aki a gyerekek rajzaiból fűzött volna könyvecskét és abba kerülhettek volna még képek, emlékek), de végülis szép lett.

2018. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A dísztárgy, kerámia, bögre stb. azért nem túl jó választás, mert egy idő után már nem kedves emlék, hanem nyűg, lom lesz a pedagógusnak.

Gondolj bele, egy óvónő a kb. 40 éves pályafutása során mennyi limlomot gyűjtene össze, ha minden 3. évben 20-25 gyerektől kapna ilyesmit?? :D

Anyukám óvónő volt, láttam mennyi mindent hazahordott. Persze örülnek a pedagógusok a figyelmességnek, de hasznosabb pl. a virág, édesség, ajándékutalvány stb., bármi ami nem polcra kitehető dísztárgy, mert azzal több baj van.

1., nem biztos, hogy a készítő ízlése egyezik a pedagógus ízlésével, hiába a jó szándék, ha neki nem tetszik.

2. Évek során tényleg extra sok ilyen kedves ajándék fel tud halmozódni és senki nem akar a lakásából lomtárat csinálni.

2018. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Én fejenként 10ezer libri utalvány, 10ezres ajándékcsomag, egy rajz a fiamtól és egy köszönő levél.
2018. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A négyes válaszolónak igaza van. Gondolj csak bele: neked a lányod egyetlen, de nekik évente hány ugyanilyen gyerek van, és ezt szorozd be negyvennel.
2018. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok: nem a négyesnek, a 6-osnak van igaza, bocsánat.
2018. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hú,jó ötletek! És igen, rengeteg mindenük lehet már összegyűlve az óvónéniknek. Egyenlőre még gondolkodom.

Esetleg egy sima fénykép a lányomról,egy bonbon és egy virág?

2018. jún. 9. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!