Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Megtartanátok a gyerek szülina...

Megtartanátok a gyerek szülinapját 6 héttel előbb, csak hogy a szünet előtt az oviban is megköszöntsék?

Figyelt kérdés
Július végén lenne a szülinap, de akkor már csak összevont csoport lesz, szeretnénk a saját csoportjával ünnepelni. Nagyom gàz lenne?
2018. jún. 11. 06:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Mi ilyenkor utolsó napon ünnepeltünk, fiam is júliusi :)
2018. jún. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Nekem augusztus eleji a fiam, szeptemberbem tartjuk majd meg.
2018. jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem tartanám meg előbb. A napján tartjuk, max ha hétvégére esik, akkor előtte pénteken vagy utána hétfőn. Értelmetlen 6 héttel előrehozni. Minek? Nyilván nem akkora barátok minden egyes csoportaggal, hogy ezt felte tlenul velük kelljen unnepelni
2018. jún. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Egykét NAP esetleg, de hat HÉT semmi esetre sem jöhet szóba.
2018. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Ilyen erővel tartsátok akkor márciusban, akkor is ott van mindenki. Nekem is június végi a lányom, megtartja majd összevont csoportban, az igazi szülinapra meg úgyis meghívja a barátait.
2018. jún. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem gáz. Az oviban nem kötelező ünnepelni, én őszinte leszek, ha a mi csoportunkban/osztályunkban lenne anyuka aki 6 (!) héttel előbb hoz az oviba tortát meg stb. azt kb. hülyének nézném hogy ennyire nem bír élni anélkül hogy minden lehetséges helyen felköszöntesse a gyerekét....iszonyat erőltetett.
2018. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
8 éve vagyok óvónő, de ilyet én még nem láttam. Fölösleges és csak megzavarja a gyereket.
2018. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2018. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Mit csinálsz ha pl. bizonyos rokonokkal csak májusban találkoztok és egész nyáron nem? Felhívod, hogy a májusi vendegség alkalmával úgy készüljenek, hogy a gyerek szülinapját is megtartjátok velük?!
2018. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Semmiképpen. Az előtt is értetlenül állok, hogy a gyerek osztályában múlt héten megünnepelték az augusztusi születésű kislányt, ráadásul augusztus vége. Akkor miért nem szeptember?


Ha nyári a gyerek és mindenképpen ünnepeli akartok, tartsatok neki névnapot, ha az a tanévben van. ha nem, akkor így járt. nyáron klassz udvari bulikat, játszótéri partikat lehet tartani a cimbiknek. Nálunk ez volt a szokás.

2018. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!